Wpis z mikrobloga

#media na świecie komentują wypowiedź pani minister (mam nadzieję że wkrótce byłej) edukacji narodowej. Bo w sumie jedna afera z Trybunałem Konstytucyjnym to mogło być za mało do ośmieszenia tego kraju

http://www.wykop.pl/link/3270601/polakom-gratulujemy-ministra-edukacji/

Podbieram listę od @Doctor_Manhattan
@DzonyNajedzony, @Andreth, @graf_zero, @dertom, @Dziki_wieprz, @dzon-lejn, @emdey, @kapitan_bomba, @kuraku, @kvvach, @Madio418, @noel_gallagher, @SDammtsg, @se_mallo, @Shadi, @Tajch, @Xianist @emdey @PolakKatolik @pan_sting @BarekMelka

#zydzi #wpolsceniemaantysemityzmu #polityka
  • 12
@Doctor_Manhattan: Wiesz... ja jako obserwator stykałem się z sytuacjami typu: rozmawia człowiek cywilizowany i polski sebek.

Człowiek cywilizowany: Do you dislike the Jews in Poland?
sebek: wcaletakniejestpolacyuratowalinajwięcejżydówtowszystkopropagandalewakówktórzynasnienawidząatakwogóletozdradziliścienaswjałcieipoczdamieadywizjon303broniłangliigdybynienasipilocitoniemcybywaspodbiliaterazsprowadzaciesobieimigrantów...
Człowiek cywilizowany: That's very interesting... sorry, but I have to go
@bygsyti: ogólnie z tych "obrońców" dobrego imienia, na wszystkie sposoby próbujących udowodnić, że Polacy nikogo nie mordowali, bije jednocześnie często taka nienawiść do mordowanych, że swoim podejściem tylko uwiarygadniają tezę, której tak bardzo próbują zaprzeczyć:)
@Doctor_Manhattan: Nieśmiertelny serial "Yes, Prime Minister"

Bernard Woolley: Prime Minister, you're not free to have lunch with ambassadors every day. Sometimes there will be other official lunches.

Jim Hacker: Even better. We'll fill up the odd gaps.

Sir Humphrey Appleby: I think that the Foreign and Commonwealth Office might have some views on that.

Jim Hacker: Oh, why?

Sir Humphrey Appleby: Well, they always say that
Ciekawe jak nastroje u Grzegorza Brauna. Mogę postawić szekle przeciwko orzechom, że na najbliższym spotkaniu będzie ją pięknie tłumaczył tą swoją nieskazitelną polszczyzną... ()


@bygsyti: Ile razy padnie słowo "niegodziwy"? :D