Wpis z mikrobloga

"Jak już pisałem, jestem zwolennikiem prawa karnego opartego o zdrowy rozsądek (jak w krajach anglo-saskich), a nie prawa rzymskiego, pisanego. I tu mamy przykład. Facet częstował kobiety pączkami z dodatkiem... swojego nasienia: https://www.wprost.pl/…/Dodawal-swoje-nasienie-do-jedzenia-….
Jest oczywiste, że w normalnym kraju dostałby z dziesięć batów na goły tyłek. Jednak żyjemy po opieką prawa rzymskiego. Mam więc jedno pytanie podstawowe:
1) Z jakiego właściwie paragrafu facet siedzi??!?
oraz kilka dalszych:
2) Czy te kobiety nie poniosły szkody (mają pewno uczucie obrzydzenia) nie dlatego, że on to robił, lecz dlatego, ze to ujawniono?
2) A gdyby podawał to (a) mężczyznom; (b) nie rozróżniał płci?
3) Co z kobietami, które dodają mężczyznom do potraw swoją krew miesiączkową by zapewnić sobie nich miłość?
4) Co z kobietami, które dodają mężczyznom w tym samym celu lubczyku lub wywaru innych ziół? Zakładając, że to działa?
5) Co z piekarzami, którzy dodają do chleba sproszkowane włosie z końskiego ogona? (Tak, to kiedyś była norma - obecnie brakuje koni...)
Po komentarzach 6) A gdyby tylko filmował, że dodaje nasienie, a w rzeczywistości dawał im pączki bez dodatków?
Uwaga ogólna: ta sprawa jest ZNACZNIE ciekawsza i ważniejsza dla prawa, niż jakiś głupi zamach w Nicei - o którym za 2h. . "

#jkm #4konserwy #spermiarz #oswiadczeniezdupy
asddsa123 - "Jak już pisałem, jestem zwolennikiem prawa karnego opartego o zdrowy roz...

źródło: comment_pK33fadHepu4x1d1AtncKn2aAHOAsIzM.jpg

Pobierz
  • 2