Wpis z mikrobloga

@Finsky: W jednym swoim streamie wspomniał o pytaniu, które padło do Bena Brode'a nt. beznadziejnej sytuacji księdza w mecie. I on stwierdził, że musi istnieć jakaś sekretna talia skoro nikt nie jeszcze nie odkrył dobrego archetypu. W sumie nie wiem czy to było pół żartem pół serio, ale wiele osób już próbowało jakichś OTK combo talii i żadna nie działała.
@rdy: @Finsky: Tzn. sam Kripp próbował pewną kombinacje N'zoth/ Dragonlord Deathwing gdzie miał 2x tego shade'a 4/3, sylvanę, chillmaw, i Malygosa. Zdobył 6-0 na rankach 12-11. Wydaje się być dobra przeciw kontrolnym deckom bo nzoth i dragonlord dają masę tzw value, ale przeciw agro trzeba mieć troche szczęscia wyciągając jedną z 4 obszarówek
@Finsky: Dokładnie- gdyby taki deck istniał do tej pory dałby jakąś wskazówke czy coś. Niedługo dojdzie przygoda i wszyscy o tym zapomną. Dodadzą jakąś op kartę i karawana jedzie dalej
@KapitanBoruffka: racja, widziałem ten deck ale brakuje mi kilka kart do niego. Jest fajny, ale trochę wolny, nie nada się na tempo decki, a co dopiero przy szamanach i zoo. sam kombinowalem z różnymi priest deckami, ale zwyczajnie mi to nie wychodzi.
@KapitanBoruffka:
priest był zawsze najlepszą kontrą na hardcontrole, przecież to praktycznie ubija cthun warriora i nzoth pala swoimi entombami.

No ale aggro to druga sprawa, masa farta musi wejść. A raczej na ladderze jest więcej temposhamanów, hunterów i zoo niż cthunów czy nzothów