Wpis z mikrobloga

Miałem nie iść na wybory, bo sądziłem, że PiS i tak wygra. #!$%@? mać, po tej debacie, po tym co mówił, i jak mówił,Morawiecki, i to jak agresywni byli "prowadzący", postanowiłem, że idę i będę namawiał każdego kto nie chce iść, żeby zagłosował przeciwko tej chołocie i wsadził ja do więzienia.

Serio, nie interesuje mnie czy głosujesz na KO, Trzecią Drogę, Konferencję czy Lewicę - jesteś już zajebisty/zajebista.

#debata #polityka
  • 58
@FuckYouTony: pamiętaj tylko, że polityka to gra, w której kalkulują.

PiS wie, że ma coraz mniejsze szanse na samodzielne rządzenie. Dlatego szuka koalicjanta.

Konfederacja społecznie ma te same poglądy. Gospodarczo nie, ale obie strony jakby miały wybierać gospodarka vs społeczne (np. podatki vs geje) to wybiorą kwestie społeczne. Czyli się dogadają.

Bezpartyjni to też przybudówka PiSu. Są miejsca w samorządach gdzie już razem rządzą. Ostatnio jeszcze wyciekło, że PiS kupował Bezpartyjnym
patriotycznie jest głosować na po które 8 lat temu wywoziliscie na taczkach? XD


@Tytanowy_robak: ty masz 5lat? Ja nikogo nie wywoziłem, bo po rządzili tak,że miałem to w dupie. PiS mnie zmusił dopiero do zainteresowania się polityką.
Powiedz mi, co po źle zrobiło?
Jak planujesz powiedzieć offvi wiek emerytalny to napisz dlaczego i jak zrobić to lepiej
@moj_wykopowy_login ty masz 3 lata żeby głosować na po? Owszem rządziło gówniano uważam że dużo gorzej niż aktualna władza, pomijając OFE i wiek emerytalny jest dużo więcej ciekawych *umów oraz ustaw które podpisali na niekorzyść dla nas ale skoro jesteś świadomym wyborca to powinieneś wiedzieć jakie skoro zacząłeś się interesować polityka. Sumiński napisał ciekawą książkę nt ich rudego pana polecam poczytać