Wpis z mikrobloga

Mirki jak wam idzie Resurection? Skończył ktoś już? Miałbym kilka pytań.
Jestem w trakcie przyłączania się do Hunter-ów 10 Lvl Daleko do końca?
1) Gdzie znajdę yk32 pulse pistol, żeby dołączyć do hunterów?
2) Czy jest inna możliwość niż zwabienie Sebastiana w pułapkę supermutantów? Oczywiście oprócz ich wybicia bo ot raczej solo niemożliwe
3) Jak dostać się do rancza szeryfa?
4) Jak dostać się do kasyna ?
Też macie buga w little hub jak schodzę do tej knajbp ghouli to atakują mnie wszyscy z crimson caravan.
#fallout
  • 12
  • Odpowiedz
@m00n: Jeśli już układasz się (lub nie) z mutantami to dość blisko końca głównego wątku. Chociaż 10lvl to trochę mało.
1.) Tu nie pomogę
2.) Jeśli dołączysz do hunterów to CHYBA będziesz mógł poprosić ich o pomoc
2.b) Znalazłeś Anonima?
3.) Zależy w jakim celu, są co najmniej 2 questy które Cię tam zaprowadzą. Obydwa powiązane z ghulami z hotelu.
4.) Przez jaskinię na północy miasta.

Random aggro się zdarzało, ale
  • Odpowiedz
@JQNN:
1) Można kupić u handlarza bronią w albuquerque - bagatela 12k
2) Dołączyłem do nich ale nic z tego, poszedłem do bazy mutantów i ten mutant szef powiedział, że mam go w pułapkę przywieźć jak wracam do sebastiana to nie mam opcji żeby poprosić go o pomoc.
2b) Nie nie kojarzę
3) Już mam przekupiłem strażnika 2 psycho :) Czy sam szeryf ma jakieś questy? Bo udało mi się wykraś
  • Odpowiedz
@m00n:
1.) To zły człowiek jest ;)
2.) Ja grałem raczej przeciwko hunterom, jak postanowisz ściągnąć go w pułapkę, to uważaj żeby się nie zorientował, bo wtedy jest naprawdę ciężko.
3.) Szeryf ma fajnego questa, jest dostępny jak wykonasz wszystkie zadania dla ghouli.
4.) Sanchez i ghoule to dwie strony barykady, zresztą sam się przekonasz. Jeśli już zacząłeś pracować dla ghouli to w kasynie nikt nie da Ci zadania.

Małe wskazówki:
  • Odpowiedz
  • 0
@JQNN kurcze nie bylem jeszcze w imperial city a widze ze mam najgorszą reputacje w tym miejscu. Nie wiem jak tam sie dostac. Podejrzewam ze teraz jak jestem hunterem to nikt tam ze mna nie bedzie chcial gadać
  • Odpowiedz
@m00n: Pogadaj z żołnierzem w barze, powie Ci gdzie w mieście szukać pracy, a jak się na niego powołasz to przepuszczą Cię przez bramę. Ale ja nie byłem hunterem, więc Tobie może być trochę trudniej.
  • Odpowiedz
@JQNN: Ja się zastanawiam, czy da się przejść Resurrection nie rozwijając retoryki... bo mam 10 poziom, 33 retoryki i jest słabo - jak grałem głupkiem to czasem po prostu pozwolili wejść, a teraz nie :(
  • Odpowiedz
@JQNN: Ok czas na jedyną słuszną decyzje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaczynam od nowa. Aż sie czasy F2 przypomniały jak w okolicach vault city decydowało się, żeby zacząć od nowa :)
  • Odpowiedz
@Sagez: Ja znalazłem dwoje: Keri w Sedit i Lystrę w Albuquerque. Jeśli to o nią chodzi, to szukaj w głównym budynku administracyjnym w Imperial City.
  • Odpowiedz