Wpis z mikrobloga

@mkarweta: Yup, i NIC nie pomaga. Żadna aktualizacja oprogramowania itd... możesz odesłać na serwis, ale po powrocie tydzień-dwa i znowu klapa. NIEKTÓRYM pomaga włożenie kartki papieru zgiętej 2-3 razy pod obudowę (w lewym górnym roku - na lewo od aparatu). Jedynym rozwiązaniem które działa, jest rozkręcenie telefonu i przymocowanie jakoś lepiej (czy to taśmą czy jakieś inne magiczne sposoby [lutowanie?]) złącza od GPS'u któro właśnie tam się znajduje. #lg #smutek #
@Gillod: sęk w tym, że nie chcę grać w pokemony (nigdy ich nie lubiłem), tylko treningi nakurzać, a do tego się Endomondo przydaje ( ͡° ʖ̯ ͡°) #lgcwel. Będę im telefon oddawał aż nie naprawią.
@mkarweta: pokemony, endomondo, strava, nawigacja - jeden pies. Sam się zagłębiałem w temat GPSu w Spiritach właśnie w celu pokemonów. Jak masz czas i nerwy na odsyłanie telefonu co chwile na serwis to daj znać co Ci z tego wyjdzie, bo mi sie osobiście nie chce ;P
@Gillod: będę go pchał Play-owi, który mi go sprzedał. Liczę na to, że po trzech serwisowaniach coś wymyślą innego. A w międzyczasie kupię nową baterię do starego Galaxy Core. ;)