Wpis z mikrobloga

Witam, dzisiaj dostałem sms-a od xiaomi, że mogę zdjąć swojego bootloadera i robiłem wszystko zgodnie z tutorialem.

1. https://miuipolska.pl/forum/topic/9218-odblokowywanie-bootloadera-w-urządzeniach-xiaomi-poradnik/

Nastąpił problem przewidziany " W przypadku problemów z otrzymaniem "trzech ptaszków" próbujemy ustawić VPN wg tego poradnika i spróbować ponownie: "

Zrobiłem tak jak jest napisane w poradniku.

2. http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=259525&page=5#pid4901122

zainstalowałem tunnelbeara, wybrałem Hong Kong SAR i nic. Dalej mi przerywa na 50% z komunikatem Couldn't verify device.

Telefon zakupiony poprzez #ibuygou
#xiaomi #android
  • 33
@Zielony34: tak, odblokowujesz bootloader i możesz zrobić wszystko co ci się podoba. Samo Xiaomi mówi, że to nie powoduje utraty gwarancji, ale bardziej zależy to od sklepu, w którym kupiłeś.
@astorreViola: w redmi 3 przycisk power i podgłaśniania na wyłączonym telefonie i w tym co wyskoczy szukasz download i klikasz. Tryb download to podświetlony czarny ekran. Wtedy pójdzie instalacja przez miflash i dopiero robisz reset jak będzie w programie że operation successful tylko nie patrz na pasek bo on jest pełny ale instalacja trwa. Jak się skończy instalować to przytrzymaj power aż się zresetuje.
@schreder: @pazdzioch564:
Redmi Note 3 MTK Latest China Developer Version Fastboot File Download

Redmi Note 3 MTK Latest China Stable Version Fastboot File Download

Redmi Note 3 Qualcomm Latest China Developer Version Fastboot File Download

Redmi Note 3 Qualcomm Latest China Stable Version Fastboot File Download

Redmi Note 3 Qualcomm Latest Global Developer Version Fastboot File Download

Redmi Note 3 Qualcomm Latest Global Stable Version Fastboot File Download

który wybrać
@astorreViola: Wczoraj wgrywalem xioami.eu. Robisz tak:
Wchodzisz w tryb fastboot, z trybu fastboot przechodzisz do edl.
Tutaj wgrywasz rom "Redmi Note 3 Qualcomm Latest China Developer Version Fastboot" przez MiFlash,
wchodzisz znowu w fastboot, odpalasz VPN na chiny i odpalasz MiUnlock - powinno działać od strzała.
@Oczomyjka bo niska cena dodaje pracę własna, jak przebrniesz to telefon działa doskonale. Jak chcesz mieć gotowy i działać zaraz po wyjęciu z pudełka to trzeba kupić w salonie za worek cebulionow