Wpis z mikrobloga

@Herlequin: A ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony robi dobrą robotę, bo pokazał starsze części serii szerszej publiczności (i jakiś znikomy ułamek tej publiczności sam zagra). Nagrywa profesjonalnie, ma gadane, dobrze zna gry.
Z drugiej strony jego letsplaye opierają się na molestowaniu zapisz/wczytaj (tzw savescumming) i co mam tu podziwiać? Że w letspleju z dwójki zabrał ludziom Metzgera amunicję a jemu strzelbę? To wtedy, hehe, każdy by wygrał. Więc ma
@Sagez: część komentarzy to pewnie zarzutki, poza tym komentarze na you tubie to jeszcze gorzej niż na onecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do kradzieży - to jest Fallout, tu się kradnie, to już tradycja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z drugiej strony nie wiem, ile on używał load/save (nie oglądałem dokładnie). Jeżeli tylko trochę to spoko, i tak z powodu systemu krytyków często
@Lisaros: Nie mam nic do gościa który robi postać pod złodziejstwo, szybko ma ponad 100% w kradzieży i wszystkich okrada, bo to sensowne. Gość który ma w kradzieży 60-70 i co chwila wczytuje grę bo MUSI okraść jest śmieszny. Masę stimpaków można tak zdobyć, gra się robi łatwiutka. W grze chodzi o zabawę, ale pokazywanie tego w letsplayu jest moim zdaniem niepoważne.
@Sagez: no tak, słabo to wygląda, jak ktoś na filmiku non-stop wczytuje grę. Nie mówiąc już o tym, ile to czasu się na to traci. Na szczęście w Resurrection sobie co najwyżej stimpaki można ukraść ( ͡° ͜ʖ ͡°)