Wpis z mikrobloga

Jakie wydziały oferują kierunek informatyka na politechnice śląskiej?


@MrBanana: ?? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
errr.... kierunek Informatyka na PŚ jest tylko na AEI, przecież nie na górnictwie ani architekturze.....
@MrBanana: heh.. człowiek całe życie się uczy..

"Informatyka (inf) na Wydziale Elektrycznym jest nowoczesnym kierunkiem, powstałym w 2008 roku."


Ja kończyłem w 2006, to wtedy jeszcze nie było takich dziwactw ;)
@MrBanana: wejdź na stronę wydziałów i tam masz plan studiów i sobie zobacz ile jakich przedmiotów jest. Na logikę wydaję mi się że na matematycznym napotkasz więcej algorytmów więc raczej w programowaniu na plus. Na elektrycznym będziesz mieć dużo kabli, a z tego co wiem to informatycy raczej za tym nie przepadają :P
Który z tych wydziałów jest lepszy jeśli chodzi o nauke informatyki pod kątem programowania?


@MrBanana: na studiach to nauczą Cię i tak 10% tego co masz umieć pod rynek pracy, tylko wyższe się liczy inżynier licencjat i tyle ;) Zaufaj dobrym radom
Jakie to jest wszystko skomplikowane.... o matko Nie dość, że to wszystko nie jest razem poukładane, tak że nie wiem co gdzie jest to jeszcze się dowiaduje, że informatyka jest na wielu wydziałach a nie tylko na AEiI Ale skąd do licha mam wiedzieć co jest lepsze i gdzie te wydziały się znajdują
@RRybak: @funkcja_dzeta: @Angel_of_death:

Do wyboru mam tak:

~w nawiasach kierunek


- Wydział metalurgii i inżynierii materiałowej ( informatyka przemysłowa )
- Wydział automatyki, elektroniki i informatyki ( teleinformatyka )
- Wydział Elektryczny ( informatyka )
- Wydział matematyki Stosowanej ( informatyka )

Interesuje mnie stricte programowanie. Który polecacie?