Wpis z mikrobloga

@Gumiack: powiem tak, jeśli chcesz sie rozwijać w rysunku... to różowy nie powinien mieć nic do powiedzenia, chcesz rysować postacie, rysuj postacie, a nagie ciało jest najlepsze do cwiczeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pimbdziaula_dyfuzyjna: nie mówiłem tego z "jego" perspektywy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli jednak chcesz konstruktywnej krytyki co do butelki, to za krótkie linie w rysunku, jest niedbały, za mocno też przyciskasz ołówek do kartki. sprawdziłem czy to tylko w tym rys czy jeszcze się to zdarzyło i tak,

w sowie nr 2 jest bardzo podobnie, za krótkie linie, momentami znów za słaby nacisk i nie zmieniasz kąta
@kdraug: czemu piszesz do @pimbdziaula_dyfuzyjna opisując moje prace? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
co do butelki: nie było to robione na "cycuś-glancuś" tylko tak na szybko, nigdy nie rysowałem linii pomocniczych(ale raczej nie wiem dokładnie o co Ci chodzi), "sowę" numer 2 rysowałem na wykładzie gdzie na tyłku kolega dorysował oczy i tak powstała sowa ( )
a co do sowy #3 to
@Gumiack: nie dodałem Ciebie do wypowiedzi zaraz po pierwszym zdaniu, posłałem i już nie mogłem edytować. wybacz, moje niedopatrzenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

w butelce są linie pomocnicze - te cienkie linie pokazujące gdzie co się kończą cienie dzięki temu etykieta jest lepsza niż reszta butelki, być może zrobiłeś to nie wiedząc, ale to bardzo dobra droga.

jeśli 3, to akwarele, no to nieźle, serio. Wygląda jak
@pimbdziaula_dyfuzyjna: bzdury, nagie ciało to najtrudniejsza rzecz do narysowania ze względu na skomplikowany układ brył, nie bez przyczyny jednym z najstarszych ćwiczeń wykonywanych przez artystów jest rysowanie aktu. Butelka, nawet szklana, to prosty walec, a tkanina też jest bardzo prosta, jedyna jej trudność to to, że zabiera w cholerę czasu.
@Gumiack: Chciałem narysować jakiś ładny #rozowypasek, ale stwierdziłem że już trzy się pojawiły, więc może spróbuję coś innego. Chyba nie pomylę się jeśli stwierdzę że #niebieskiepaski lubią psy. Zawsze chciałem mieć szczeniaka owczarka niemieckiego, a na razie nie mogę, bo już mam jednego kundla przygarniętego z ulicy, który też jest spoko, ale jednak to nie wilczur. W każdym razie o to i on!
Pobierz Procyon95 - @Gumiack: Chciałem narysować jakiś ładny #rozowypasek, ale stwierdziłem ż...
źródło: comment_wawSWVZznDzzoiNlQVhWOiecP0Amzi6m.jpg