Wpis z mikrobloga

Legendy Arturiańskie wg. Guya Ritchiego.


@Joz: Oglądam trailer i tak się dziwie... kurde jakoś i dziwnie i znajomo to jest pokazane... dopiero doczytałem czyje to jest :)

A tak btw to ładnie zmieniło się postrzeganie comic-conu... no nadal są jaja z jego uczestników, ale już w zupełnie innym stylu.
  • Odpowiedz
@RX78: Biorąc pod uwagę że zarówno GoT i LotR bardzo się inspirował legendami o Rycerzach Okrągłego Stołu, byłbym zawiedziony gdyby odczucia były inne.
  • Odpowiedz
@Joz: Wygląda okrutnie syfiasto, jakby z pomysłu na legendę został pomysł na pomysł na legendę. Brakuje ost rijany czy innej bijonse. Żal tylko Charlesa Dance'a - wielki aktor, mógłby cholera zagrać w czymś wielkim, co przetrwałoby dłużej niż podliczanie boxoffice'u.
  • Odpowiedz
@RX78: GoT zatrudnia połowę brytyjskich aktorów i aktorek drugo- i trzecioplanowych, ciężko ich pominąć robiąc brytyjski film na dużą skalę.
  • Odpowiedz
Charlesa Dance'a - wielki aktor, mógłby cholera zagrać w czymś wielkim


@Joz: Myślę, że ma to w dupie i gra to w czym mu zapłacą, o czym świadczy wystąpienie w najnowszych Ghostbusters i Pride and Predjudice and Zombies.
  • Odpowiedz
@Joz: nie podoba mi się. i nie chodzi o murzynów, bo spodziewam się takich komentarzy xD chociaż moim zdaniem jak jest magia i olbrzymy to może być wszystko. chodzi mi o charakterystyczny dla Ritchiego montaż, zupełnie niepasujący do klasycznego fantasy jakim są legendy arturiańskie, i o nieświeże CGI

ale nie skreślam projektu, Hunnam i Ritchie- to może się udać
  • Odpowiedz
@NieBojeSieMinusow: kurcze z jednej strony masz rację, bo teoretycznie styl Ritchiego do fantasy nijak nie pasuje, ale ja patrze na ten zwiastun jak na kolejny film tego reżysera i nie mogę się doczekać, chociaż zauważ że początek trailera tak pierwsza minuta jest w stylu brytyjskiego reżysera, a druga już bardziej pod typowe fantasy, jak będzie umiał znaleźć równowagę między tymi dwoma stylami może być ciekawa odmiana :)
  • Odpowiedz