Wpis z mikrobloga

Byłem w związku przez pięć lat, trochę minęło od zerwania, nie czuje żadnych emocji myśląc o niej, nie brakuje mi jej i po drodze miałem już trzy inne związki chociaż rozpadły się szybciej niż się zaczęły. Pomyślałem więc, jakby tak spróbować rozkochać ją i siebie na nowo. Tzn. chciałbym założyć jakieś fejk konto na FB i po prostu do niej napisać, ciekawe czy udałoby mi się ponownie ją w sobie rozkochać, jednak pięć lat to sporo i znam ją na wylot.


Co myślicie?

#zwiazki #rozowepaski #podrywajzwykopem
  • 16
@LotusFlower: I nawet opisujesz ją jako idealną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poważnie, przemyśl sobie czy dalej coś do niej czujesz, bo skoro dalej cię do niej ciągnie, to znaczy że chcesz z nią być, ale tego nie akceptujesz.
@Lordzio: Daleko jej do ogólnych "ideałów" zniszczyła mnie psychicznie i była to katorga ale nie nadaję się do "normalnych" związków, dlatego nadal w niej widzę mojego ideała. Czy chcę to jeszcze tego nie wiem, raczej miewam przeczucia.

Chyba nie potrafię tego logicznie wytłumaczyć, możliwe, że masz racje a ja się tylko do tego nie chce sam przed sobą przyznać.
@LotusFlower: Mówisz, że nie czujesz do niej nic, że ci jej nie brakuje. Jednak po twoich słowach da się wywnioskować, że jest zupełnie inaczej. Po zerwaniu możesz ją porównywać do innych, lekko idealizować, ale z jakiegoś powodu wam nie wyszło. Odpuść, idź dalej.
@LotusFlower: Też tak miałem, przejdzie.
Ale bardzo, ale to bardzo ważna rada - nie rób tego. Będziesz żałować. Ja po dłuższym związku spróbowałem "zostać przyjaciółmi" i tylko się męczyłem. Zostaw to i szukaj innych.

Powtarzam, NIE RÓB TEGO. Dla swojego dobra.
@Lordzio: Wiesz co mi ten etap "zostańmy przyjaciółmi" dawno minął, zerwaliśmy dwa lata temu a od roku nie mam z nią kontaktu. Więc to nie jest jakieś świeże ale przez ten rok po prostu poznałem mnóstwo kobiet i żadna nie zrobiła na mnie większego wrażenia stąd ten pomysł.

Jestem trochę masochistą więc nawet jakby miało boleć to i tak bym pewnie chciał spróbować.

@maffs: Nie wyszło bo oboje byliśmy gówniarzami,
@LotusFlower: Tylko, że różne zmiany następują w całym życiu, nie tylko w czasie bycia młodym i niedoświadczonym.
Wygląda na to, że już zdecydowałeś, że chcesz odnowić tę znajomość i chcesz tylko usłyszeć, że to dobry pomysł. Jeśli zerwaliście po 5 latach z powodu jakichś pierdół, to teraz może być podobnie. Ale powodzenia mimo wszystko.
@LotusFlower: Nie chcę cię uczyć, to nie ja będę potem żałować. Ale naprawdę, nie rób tego, bo z twoich słów wynika, że jeszcze pałasz do niej uczuciem i jesteś w stanie się poniżać i cierpieć aby ten związek odbudować. Nie będziesz wtedy szczęśliwy, wierz mi.
@Lordzio: Dobra, porzucam ten pomysł, przekonałeś mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

@maffs: Jasne że tak ale nie w tak szybkim czasie, chociaż nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Za mało było w tym stabilizacji według mnie, dlatego się rozpadło. Pomysł porzucam i tyle ( ͡º ͜ʖ͡º)