Wpis z mikrobloga

Mircy, jak przystało na osobę zorganizowaną bardzo lubię planować i zapisywać kolejne działania, dane, informacje itd. Kupiłam więc samoprzylepną, suchościeralną folię do pisania- świetny gadżet 10/10. Daje sporo możliwości, można gdziekolwiek założyć i robić listy to do, tabelki, notatki...


Polecam ten styl życia.
#heheszki #tylkomirko #lennyface #oswiadczeniezdupy
AgniechaWykopuje - Mircy, jak przystało na osobę zorganizowaną bardzo lubię planować ...

źródło: comment_SvApQVeHZisjYRegsPpCx1kSioSAjVce.jpg

Pobierz
  • 8
@kezc: Ja kiedyś kupiłem 2x3 arkusz i zapłaciłem jakieś 50 złotych. Polecam hutrownie i duże formaty, bo takie małe formatki potrafią kosztować kosmiczne pieniądze.

A, i szukajcie po prostu zwyczajnej gładkiej foli - za "suchościeralna folia do pisania" trzeba dopłacić, a różnicy nie ma żadnej.
@AgniechaWykopuje: Ja kupowałem samoprzylepną. Kupiłem z myślą o regeneracji starej tablicy "multimedialnej" (z multimediów nie zostało nic, sam prostokąt biały w ramce), ale niestety nie udało mi się tego dobrze przykleić (za duża powierzchnia i bąble ( ͡° ʖ̯ ͡°)).

Koniec końców wyciąłem sobie prostokąt ~1m^2 na drzwi, jakieś i jakieś pół metra na biurko. Na ścianę nie próbowałem szczerze mówiąc, ale wydaje mi się że powinno