Wpis z mikrobloga

@chilon: mój ogólnie jeśli ma miejsce nad sobą, to pokonuje każdą przeszkodę - suszarka na pranie, stelaż od stołu - jeńców nie bierze. Dodatkowo za pierwszym przejazdem, przy którym poznawał mieszkanie, wbił się pod klopa w taki sposób, że palił laka. Oczywiście nie pomyślał by wycofać, tylko twardo cisnął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NuklearnySzpadel: Mój też jest dobry. Raz na jakiś czas, jak każę mu przejechać przez całe mieszkanie to sobie randomowo pominie jakieś pomieszczenie i wraca zadowolony do bazy z komunikatem "czyszczenie całościowe zakończone".
Patrzę na mapkę a np. sypialnia nie ruszona. Wtedy wysyłam mu komunikat "o ty chu, wypi*alaj do roboty" i nagle da się tam poodkurzać :D

Skubaniec chyba zyskuje świadomość.
  • Odpowiedz
  • 1
@NuklearnySzpadel Zajmowałem się kiedyś domem kumpla podczas jego wyjazdu i pewnego dnia wchodzę, a tam Rumba wjechała w kocie gówno i posmarowała nim pół podłogi w kuchni xD Smród był taki, że zadzwoniłem i powiedziałem, że ja odpadam i niech sobie załatwią kogoś do sprzątania. Dowiedziałem się późnej, że w kilku serwisach, odmówili mu czyszczenia tej Rumby xD
  • Odpowiedz
@NuklearnySzpadel mój trzy razy tak zrobił jak tworzył mapę, za każdym razem idealnie wjeżdżał pod muszlę tak żeby wcisnął się przycisk power ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najgorzej, że trzeba było później zaczynać od nowa i za nim biegać żeby tego nie zrobił XD
  • Odpowiedz