Wpis z mikrobloga

@FDRP: chłopie, ja tak robię całe życie i końca nie widać. Mam nadzieję, że do emerytury się wyrobie.
P. S. Ale ja sobie zapisuje do Anki Droid, kartka to już przeżytek.
@leopold22: tak, spisuję wszystko na kartkę a później w wordzie razem z przykładami.
@majlo1985: a ja głupi myślałem że w rok się wyrobie zbiorę wszystkie wyrażenia i przeleję na papier. Najlepsze że jak już szukasz zdań i tłumaczysz sobie jedno wyrażenie to zaraz wyskakują ci przy okazji 2-3 nowe i tak za każdym razem, #!$%@?. Powiedz mi tylko ile przez ten okres uzbierałeś? U mnie zaraz stuknie 430 stron.
Pobierz FDRP - @leopold22: tak, spisuję wszystko na kartkę a później w wordzie razem z przykł...
źródło: comment_lcMQmCMB5RzJBkQlCxynMwmhz2RIgJDU.jpg
@Kruchyx: tak :D dopiero gdy byłem w połowie zacząłem dodawać coraz więcej przykładów użycia, jak dla mnie to o wiele lepszy sposób niż suche wyrażenie bez przykładów albo z kilkoma Chociaż z niektórymi przesadziłem bo niektóre wyrażenia zajmuję całe 3 strony xD Jak skończę to zrobię na końcu spis treści ponumeruje każdą stronę i wtedy zobaczymy ile wyszło.
@FDRP: łącznie nie wiem, ile bo to co kiedyś miałem na kartkach już dawno się pogubiło. A obecnie w Anki mam kilka tysięcy słówek i wyrażeń z samego angielskiego.