Wpis z mikrobloga

@isiowa: eskk - fajna jest tam opcja wykupienia darmowej godziny próbnej, nie musisz wywalać pieniędzy w błoto jeśli Ci się nie spodoba. według mnie świetna sprawa, znajomi też sobie chwalą chociażby naukę norweskiego albo innych egzotycznych języków.
@isiowa: Hm. W sumie kiedyś się w końcu nauczyłam niemieckiego przy pomocy kursu ESKK i Repetytorium Bęzy. :) Po ok. 10 latach nauki (łącznie), na drugim roku studiów stwierdziłam, że mocno brakuje mi podstaw i muszę je w końcu opanować, więc wyciągnęłam z szafy stary kurs ESKK, który jakieś dziesięć lat wcześniej zamówili mi rodzice, a który po trzeciej lekcji wylądował w szafie, bo był nudny i za poważny (koniecznie chciałam
@uczalka: Z Duolingo korzystałam ucząc się włoskiego i powtarzając angielski. Uwielbiam tą stronę, nawet mamę na nią ściągnęłam!
Dziękuję Ci bardzo koleżanko za Twój komentarz, na pewno się zastosuję :)
Ja uczyłam się języka z ESKK. Miałam kurs online, audiobook i podręcznik. Według mnie to fajna propozycja dla wszystkich co nie mogą chodzić na stacjonarne kursy. Warto pobrać sobie lekcje próbną za darmo i zobaczyć na czym to polega http://tiny.pl/gr2sx