Wpis z mikrobloga

Posiada ktoś quick cover do #lg g5? Jakiś czas temu zakupiłem Quick Cover CFV-160 do mojego nowego telefonu. W skutek używania owego etui powstały na wyświetlaczu odpryski, z czego największa widoczna rysa jest w miejscu w którym znajduje się owe "okienko" etui. Wcześniej owe zarysowania powstały na fabrycznej foli, natomiast po jej zerwaniu rysy znowu pojawiły się tym razem na "gołym" wyświetlaczu. Na fotce niżej widać doskonale mój problem... Da się jakoś to podać do reklamacji?

#android #pytanie
buzdy - Posiada ktoś quick cover do #lg g5? Jakiś czas temu zakupiłem Quick Cover CFV...

źródło: comment_zVbCxOH2EuTJ5Rh045HzwY734YbOs9kt.jpg

Pobierz
  • 5
@buzdy: jeżeli pojawiły się na folii to dlaczego myślałeś że nie pojawią się na gołym wyświetlaczu, kto dzisiaj nie używa szkła na wyświetlacz tym bardziej jeżeli coś cały czas o niego ociera
@Bochen88: Wtedy jeszcze nawet nie podejrzewałem tego etui o ten problem, poza tym myślałem że po prostu fabryczna folia jest z dupy i zarysuje się od byle gówna.
@MRacheron: Rozumiem sytuacje z piaskiem doskonale, tylko że warunki w których używam telefonu wykluczają dostanie się go do środka, a już na pewno nie dwukrotnie w ciągu 2tygodni. Często czyszczę ekran/etui i poza smugami z paluchów nigdy niczego nie znalazłem.
@buzdy: nie musisz mieszkać na plaży, aby porysować go piaskiem. Pełno piasku w koło.

Kup szkło i używaj dalej. A przynajmniej nie wiem jak chciałbyś go reklamować xd poszukaj może nie tylko Ty miałeś taki problem. Kiedyś np. coś chyba z etui od Samsunga była afera. A może się mylę.