Wpis z mikrobloga

@Maxxtom: mam te Panasonic. Bardzo fajnie grają, chyba z 3 komplety gumek w zestawie, dobrze dopasowują się do ucha i fajnie izolują otoczenie w zależności od głośności. Po dwóch latach myślę niełatwego dla nich użytkowania dalej dobrze grają. Jak padną kupie znowu te same.
  • Odpowiedz
@Przedmidorrr: ja miałem bardzo podobne (może takie same), ale gdzieś zgubiłem. Grają ok, ale miałem Pistony 3 które grały duże lepiej, ale kabel się porwał i nie chce już takich samych. O tych Pistonach Basic Edition nie ma praktycznie nic na necie, może kupie tym razem Piston 2.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: aa ok :) ja się martwie o kabel, bo będę biegał z tymi słuchawkami. W pistonach v3 porwały mi się przewody w środku kabla. Z tego co się orientuje to też biegasz. W tych słuchawkach biegasz, czy masz jakieś inne?
  • Odpowiedz
@Maxxtom: kabel jest ok ale ciezko mi okreslic jego pancernosc mam sluchawki z 3-4 miesiace.

Ja biegam w fischer audio eterna bo to sa pancerne cholerniki.

Ale jeden tip moze ci sie przyda, do biegania pusc kabel od sluchawek po karku i po plecach. Jak wisza z przodu na brzuchu to non sto podskakuja, kabel lata, nonstop wyrywa sie czy z jacka czy z samych muszli.
Po plecach troche mniej to
  • Odpowiedz