Wpis z mikrobloga

#bitcoin @S_Rybka @BTCexpert @filip34 @pawlo74
dobra, dzięki za pomoc. Zapytam ludzi na reddicie bo sami gówno wiecie a udajecie speców... PP to najgorsze gówno w US do prowadzenia biznesu... świeżo co przeczytałem wątek na reddicie, że legalnie działającej firmie w stanach za zebranie 70k$ w preorderach zablokowali konto z byle powodu i nie chcą oddać kasy... I to ja nic nie wiem. Jasne...Poza tym co to za moda przekonywanie mnie do "zmiany sposobu myślenia" omijając odpowiedzi na sensowne pytania... ehh wykopki...
  • 14
@danielsontheweb: znają się i to dobrze ale ludzie to gorsze niż owce bo wystarczy, że ktoś nie chce być niewolnikiem i płacić haraczu to go zaraz do zagrody zagonią.

@S_Rybka: a ja nie chce być niczyim zakładnikiem żadnej zorganizowanej grupy przestępczej nazywającymi się państwo i roszczącej sobie prawo do okradania mnie ponieważ urodziłem się lub pracuję na ich terenie. Nie jestem niczyim niewolnikiem a obywatelem świata. Nie chcę płacić haraczu
@pawlo74 jesli niechcesz placic podatkow a panstwo nazywasz organizacja przestepcza to powodzenia zycze. Ja kocham moj kraj. I place w nim podatki. Taka jest piwinnosc kazdego obywatela. Ty zachowujesz sie jak spoleczny wyrzutek. Zal mi Ciebie. Ty sukcesu nigdy nieodniesiesz. Jestes zbyt zmanierowany.
esli niechcesz placic podatkow a panstwo nazywasz organizacja przestepcza to powodzenia zycze. Ja kocham moj kraj. I place w nim podatki. Taka jest piwinnosc kazdego obywatela. Ty zachowujesz sie jak spoleczny wyrzutek. Zal mi Ciebie. Ty sukcesu nigdy nieodniesiesz. Jestes zbyt zmanierowany.


@BTCexpert: sorry ale Twoje odpowiedzi sa zalosne. Pytalem o kwestie techniczne aby lepiej zrozumiec jak dziala bitcoin i jakie oferuje mozliwosci. Na wstepie powiedzialem, ze podatki chce placic w
@danielsontheweb: Ja ci postaram się odpowiedzieć w miarę sensownie :)
Ale nie będzie to odp na 100%

Jeśli inwestujesz kasę tzn.

wpłacasz z konta na giełdę > kupujesz BTC > sprzedajesz drożej > wypłacasz na konto i chcesz być legalny to rozliczasz składasz PIT 38 do końca lutego (nie jak w przypadku PIT37 do końca kwietnia). Rozliczasz poprostu róznicę pomiędzy tym co wypłaciłeś a tym co wpłaciłeś i od tego odprowadzasz
powiedział urodzony niewolnik


@BTCexpert : przepraszam zapomniałem dopisać, że nie tylko urodzony niewolnik ale jeszcze komunista, który nawet nie zdaje sobie sprawy kim jest i co się wokół niego dzieje.
Podatek jako zapłatę za usługę i coś dobrowolnego a nie wymuszone siłą.
Ty jesteś takim głąbem, że nie ogarniasz nic. Co ty tu robisz?
@prezes513: Po prostu odpowiadam na ataki @pawlo74 który nazwał mnie autystycznym. Burak i tyle ! kto zaczął obrażać ja czy on? Ten debil nie rozumie ze każdy ma prawo mieć własne zdanie. Ale że on jest wychowany w komunie to nie rozumie czym jest wolność.
przepraszam zapomniałem dopisać, że nie tylko urodzony niewolnik ale jeszcze komunista, który nawet nie zdaje sobie sprawy kim jest i co się wokół niego dzieje.

Podatek jako zapłatę za usługę i coś dobrowolnego a nie wymuszone siłą.

Ty jesteś takim głąbem, że nie ogarniasz nic. Co ty tu robisz?


@pawlo74: Powiem w ten sposób. Nie będę z Tobą wdawał się w dyskusję. Omijaj mnie szerokim łukiem popaprańcu. To jest tag do
@pawlo74: napisałem - nie rozmawiam z Tobą. Rozmawiaj sobie z innymi. mam własne przekonania i mam do nich prawo. I to jest właśnie wolność. ty jesteś jak dyktator bo usiłujesz narzucić mi swój tok myślenia.
@Pan_wskazowka: ja mogę być trolem nie przeszkadza mi to. Za to kim ty jesteś? Jak się teraz czujesz? Co teraz powiesz tym co kupili eter po $20? Ostrzegałem wszystkich o tym żeby się nie pakowali w walutę kontrolowaną przez kogoś. Ale ty jeszcze nabijałeś się z mojego anarchizmu. Ta sytuacja jest analogią do rządów że rząd, władza to są tylko ludzie, którzy mogą podjąć złą decyzję i zniszczyć, ciebie, twój kapitał,