Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam was, mam pewien problem przez który dziś w ogóle nie spałem i nie zapowiada się, żebym dzisiaj zasnął. Mianowicie nie wiem co ze sobą zrobić na studiach.
Dobra, do rzeczy. Nie wiem czy dobrze zrobiłem wybierając kierunek studiów oraz miasto, po prostu za szybko podjąłem decyzje. Niby byłem uradowany jak się dostałem na Polibude Poznańską, ale teraz mi zupełnie przeszło (wiem, stan gorszy jak u kobiety :v). Czułem się z tym przez pierwsze dwa tygodnie super, w międzyczasie rodzice pomogli mi wynająć mieszkanie, miałem myśli i snułem plany na przyszłość co dalej po tym kierunku który będę studiować. W zasadzie je miałem, bo od wczoraj coś mnie wzięło na myślenie. Coś mną wzdrygnęło i odezwała się we mnie chęć do studiowania filologii angielskiej bądź rosyjskiej (uwielbiam się tych języków uczyć, dla mnie to relaks kiedy się ich uczę) i do studiowania w innym mieście niż w Poznaniu (np. taki Kraków/Wrocław) :/

Jednak bardzo mi szkoda rodziców... To jacy są szczęśliwi, że idę na studia i widzę ich radość jak chcą mi pomóc, tego się nie da opisać. I teraz nie wiem czy im teraz powiedzieć, że jednak coś innego chce studiować ryzykując przy tym srogi #!$%@?, że nie mogę się zdecydować i żeby problem przeszedł na nich, czy przeczekać ten rok na polibudzie i rekrutować się w przyszłym roku od nowa na te dwie filologie i może poprawić trochę maturę? Albo może ten kierunek na który teraz idę nie okaże się taki zły i jednak będzie fajnie? Niby rok w dupe, ale rok na studiach to chyba nic, co nie? Gdybym mógł cofnąć czas, to bym sobie strzelił klapsa w potylice w czerwcu i zaczął myśleć racjonalnie co i gdzie chce studiować i co chcę w życiu robić.
#logikaniebieskichpaskow #studia #studbaza #niewiemjaktotagowac

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: w dużym mieście jest dużo pracy dla ludzi znających dobrze języki - jeśli czujesz, że to to co chcesz robić, zmień studia. Ja poszłam na studia, bo prestiż i dobra kasa, a żałuję, teraz już 4 lata za mną i ich nie zmienię. Gdybym mogła cofnąć czas do czasu po 1 roku, zmieniłabym studia.