Wpis z mikrobloga

Moja kumpela została zwerbowana do firmy http://ak-consulting-polska.pl/index.html

Polega to na tym (z tego co się zorientowałem), że ty, jako pracownik ściągasz 10 osób, które zakładają 5 kont darmowych w bankach na referalla tej firmy. Alior np. daje za polecenie 5 dych, mBank też, myślę że reszta banków z tych 5ciu również.

Więc wychodzi 10 x 5 x 5 = 2500. Tyle dostaje "firma", a pracownik za swój trud - 1200.

No sami widzicie na czym to polega. Próbowałem na wszelkie spodoby jej to wyperswadować, ale no #!$%@?, się uparła, że teraz to będzie robić, a potem co innego, bo lepsze zadania jej dadzą czy coś. że będzie werbować inne osoby (wspomniałem, że do końca tygodnia ona musi z 2-3 osoby kolejne ściągnąć do tego projektu?).

##!$%@?.
  • 4
@Kvczor: To są tylko kobiety. Jedne robią karierę w Avon, inne w FM Group gdzie liczą na Mercedesy po paru miesiącach zapieprzania, a jeszcze inne robią w Biedronkach po studiach. Najlepsze jest to, że tak ambitne głównie to te, które podczas lat szkolnych mówiły o swoich przyszłych karierowych wielkich podbojach. O ile praca w Biedronce może być koniecznoscia o tyle Avon i FM można porównać do wypiecia dupska na rynku w
@GryzoncaSkarpeta

aż boli jak na to patrzę. szczególnie że tak naprawdę ona sama, własnoręcznie zakłada im te konta i tak naprawdę referalla mogłaby przypisać do siebie (bo oczywiście za chwilę będzie miała te 5 kont w bankach, bo ktoś inny ją zwerbował) - miałaby cały hajs dla siebie z poleceń. już wymyśliła że mamie założy, tacie, siostrze, kumplowi, przyjaciółce itd itd

#bozeczytytowidzisz.

tak swoją drogą to się zastanawiam jak to jest