Wpis z mikrobloga

Jeden z mirków @wojuturek ma tu konto prawie 5 lat. Dowiedzieliśmy się że jego córka - Zuzia jest w potrzebie.

Wystawiliśmy super gadżety (jeden z nich widzieliście we wpisie @Oskarek89 - tutaj) na aukcję charytatywną. Liczy się każda złotówka:
http://charytatywni.allegro.pl/solgaz-zapalniczka-ramka-rejestracja-i3457897

Dochód w całości przekazany jest na subkonto Zuzi :)
Jeśli nie chcesz licytować to daj chociaż plusa

#mirkopomusz #charytatywnie #pomocy i nasze gadżety to trochę #heheszki #xd
SOLGAZ - Jeden z mirków @wojuturek ma tu konto prawie 5 lat. Dowiedzieliśmy się że je...

źródło: comment_DVtc2zrYMirZBI7NAaIkPfUf4D9URjec.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Nie zrozumcie mnie źle, bo szanuje to co robicie, ale naprawdę stać Was tylko na to żeby wystawić zapalniczkę i ramkę do auta o łącznej wartości pewnie jakiś 5zł? (no + jakaś tam niespodzianka, ale zakładam że też nie będzie to coś o znacznej wartości). Mimo to mam nadzieję że aukcja osiągnie jakąś fajną kwotę :)
  • Odpowiedz
naprawdę stać Was tylko na to żeby wystawić zapalniczkę i ramkę do auta


@Harold: Zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie pasowało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zdecydowaliśmy się na gadżety bo to pomoże nagłośnić sprawę.

Jeżeli pojawi się kolejny taki komentarz to w ogóle nie wchodzimy w dyskusję.
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Nie zrozumcie mnie źle, bo szanuje to co robicie, ale naprawdę stać Was tylko na to żeby wystawić zapalniczkę i ramkę do auta o łącznej wartości pewnie jakiś 5zł? (no + jakaś tam niespodzianka, ale zakładam że też nie będzie to coś o znacznej wartości). Mimo to mam nadzieję że aukcja osiągnie jakąś fajną kwotę :)


@Harold: Na tym polegają w większości aukcje charytatywne. Często licytujesz coś za więcej
  • Odpowiedz
@koza_z_nosa: a no widzisz...
@bolczan: które #!$%@? Cię #!$%@?, to że napisałem że mam nadzieję ze akcja osiągnie fajną kwotę czy to że to że szanuje to co robią? Zwróciłem tylko uwagę, że jako firma która mocno reklamuje się na wykopie mogli się nieco bardziej postarać i tylko tyle. Dałem im plusa i wykopałem znalezisko, po pracy pewnie też przeleje tej Zuzi jakąś kasę... no ale najłatwiej sobie znaleźć kozła
  • Odpowiedz
Fajnie. A można przekazać kasę bez licytowania, bo jak rozumiem ideę licytacji to wygra ten kto da najwięcej i tylko ta suma zostanie przekazana na konto? Szkoda, żeby nie wykorzystać potencjału i chęci innych licytujących, tych którzy nie wygrają aukcji. @SOLGAZ dodajcie tu albo na allegro jakieś info o koncie na które można wpłacać bez licytowania.
  • Odpowiedz
@walter-pinkman: @elmo141:

"Aby przekazać 1% podatku wystarczy w rozliczeniu rocznym, w rubryce

„WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI

POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP), wpisać:

KRS 0000037904, a w Polu

„INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE”:

29374 WOJDZIAK ZUZANNA.


Można też pomóc Zuzi przekazując darowiznę:

FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”

ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

Bank BPH SA 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

Z dopiskiem:

29374 WOJDZIAK ZUZANNA – darowizna na pomoc
  • Odpowiedz
@SOLGAZ: Ramka osiągnęła już cenę która przekracza moje możliwości finansowe. Mój samochód będzie miał więc nadal ramkę "Naprawy powypadkowe u Janusza". Ale małej na pewno wpłacę kasę. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz