Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
spolecznosc ⫵programowanie to rak.
nie sluchajcie kucow z wypoku gdy chcecie to zaczynac. jestem chodzacym przeciwienstwem tego co pisza.
'LOLOLOLO STUDIA MATEMATYKA' - a gowno. caly zycie human motzno, #!$%@? mi w liceum gdy zaczalem sie zastanawiac nad zyciem i wybralem infe bo umialem przeinstalowac windowsa i pograc w gierki. wg wypokow skazany na pozarcie. a #!$%@? tam, analizy poszly calkiem niezle, fakt troje i czwory, ale da sie. w sumie to pewnie bym nie umial napisac quicksorta w dowolnym jezyku, ale co z tego. i tak nie bede chodzil juz na rozmowy kwalifikacyjne gdzie tego wymagaja.
'NON STOP ROZWOJ' - no tutaj troche prawda. lubie sobie posiedziec w czasie wolnym i pokminic rozne rzeczy.
niestety chce was wystrzec przed dluzszym zadawaniem sie z tymi ludzmi - spora czesc bedzie tylko #!$%@? o tym #!$%@? programowaniu non stop po godzinach. nawet o dupach jak zwykle samce pogadac nie mozna.
podsumowujac - taki imbecyl jak ja ktory matmy nie kminil nic(i w sumie dalej nic) i poszedl w to uczac sie od studiow programowania bo gry wideo - da sie. nie przejmujcie sie kucami i sprobujcie. ja bakcyla zlapalem podczas samodzielnej nauki. aha, to co jest na studiach to #!$%@? i jakbym mial robic to co na nich jest wykladane zamiast znalezc swoja nisze to pewnie bym prowadzil slodki zywot piwniczanina pracujacego w croppie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 10
  • Odpowiedz
nawet o dupach jak zwykle samce pogadac nie mozna.


@AnonimoweMirkoWyznania: ale to jest akurat plus, przynajmniej można porozmawiać o czymkolwiek innym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście działa to w obie strony, kiepsko rozmawia się z ludźmi których interesuje jedynie kompilacja jądra i changelog pakietu o którym nawet autor zapomniał i kiepsko rozmawia się z ludźmi których jedynie interesuje 'pojeść, pospać, poruchać'.
  • Odpowiedz
studia to #!$%@?, jesli chcesz robic jakies 90% roboty ktore sie robi w branzy - czyli tak naprawde gowno zadania. Pozostale 10% to robota naukowa i tu studia sie naprawde przydaja.


@alex-fortune: Duzo ludzi o tym zapomina. A to 10 % to najczęściej najwiekszy hajs i najciekawsze rzeczy.
  • Odpowiedz