Wpis z mikrobloga

Jeszcze w liceum stworzyliśmy z kolegami grę karcianą. Spodobała nam się na tyle, że sporo w nią graliśmy, a teraz po wielu latach stworzyłem drugą edycję. Wrzucę teraz kilka kart na próbę żeby zobaczyć czy komuś z was się spodoba. Rozgrywka opiera się o zbieranie punktów, których są cztery rodzaje ( #gothic #wiedzmin #diablo #leagueoflegends). Nie jest to pojedynek między frakcjami a każdy z graczy ciągnie z jednej, wspólnej talii. Gra łamie wszelkie możliwe prawa autorskie więc służy tylko do prywatnego użytku.

Jeśli mirkom się spodoba to wrzucę link do ściągnięcia na Tabletop Simulator (już gotowy w razie czego) oraz zasady, które są bardzo proste.

#grybezpradu (poniewaz drukowana wersja tez juz jest gotowa)
Pobierz k.....3 - Jeszcze w liceum stworzyliśmy z kolegami grę karcianą. Spodobała nam się na...
źródło: comment_XDJ3Bu30f87UJv5kPyCYE7VZs6IJJBns.jpg
  • 11
@vateras131 wiem ze gothic jest bardzo popularny na mirko. Sam go bardzo lubie. Dzisiaj i jutro zastanowię się czy brakuje mi atencji, i jesli tak to zrobie jakis tag i zaprosze mirkow do wspolnego stworzenia karcianki gothikowej. Pierwsze templatki kart jak widac juz mam.