Wpis z mikrobloga

Mireczki kochane, polecam ładowarkę:
http://www.banggood.com/BlitzWolf-Qualcomm-Certified-QC-3_0-USB-Type-C-BW-C9-Dual-Ports-Car-Charger-p-1049810.html
Kupiony za 8,99$ dzięki #cebulaonline, obecnie 12,99$, ale i tak warto. W sumie jakbyście @cebula_online załatwili z #banggood to nie wiem, czy nie kupię następnej.
Nexus 5x raportuje szybkie ładowanie, idealnie pasuje do zapalniczki samochodowej (aukey był zbyt luźny i musiałem kombinować), nie powoduje zakłóceń radia (co jest bardzo częste nawet w markowych ładowarkach) i wtyczka #usbc mocno się trzyma w porcie.
#blitzwolf #usbtypec #nexus
  • 14
  • Odpowiedz
@szymko1995 nie wiem, ale mam już dwa produkty bw i to świetnie wykonane i działające sprzęty. Warte ceny. Też kupiłem za 8.99 z cebuli. Potrzebowałem czegoś na kilka portów i z jednym qc 3.0;)
  • Odpowiedz
@szymko1995: @kruprz: A ja mam takie pytanko morze gupie morze mondre nie wiem, ale czy jest jakiś taki odwrócony kabel gdzie podłączam port usb, a za to mam gniazdko zapalniczki np do sprzętu który takiego wtyku potrzebuje np CB? Gniazdo oryginalne odpada bo tam mam już transmiter roidmi xiaomi
@desygnat:
  • Odpowiedz
@galeon polecam kupić coś w stylu co wysłałem. Tych w obudowach nie polecam bo mi się takie jedno gówno prawie zapalilo w samochodzie. Najlepiej to kupić droższe ;p
  • Odpowiedz
@kruprz: Ale mamy coś firmowego co oprócz rozdzielenia gniazda zapalniczki miałoby ze dwa porty usb? Jakieś xiaomi czy blitzwolf? W końcu to nie taka rzadka sytuacja jak masz np w aucie CB, kamerę i kabel do navigacji lub telefonu.
  • Odpowiedz
@kruprz: super promo. Ja jednak potrzebowałem coś typowo z usbc, bo jak używam kabla usb->usbc to zawsze są jakieś spadki napięcia i mam przeważnie ładowanie zwykłe, a nie szybkie. Poza tym przynajmniej przycebuliłem na kablu, który potrafi kosztować dużo (jeśli o dobrych usbc-usbc mowa).

@galeon: nauczył być się pisać poprawnie Mireczku.( ͡° ʖ̯ ͡°)
Polecałbym albo jakiś dobry rozdzielacz zapalniczki albo możesz zrobić sobie drugie gniazdo
  • Odpowiedz