Wpis z mikrobloga

@vaxpnk: Na endo też mam. Imo trochę mi daleko do hipstera ;) Poza tym na zdjęciach widać nazwy szczytów, a na endo połowa się pewnie nie kapnie gdzie mapa i jak znaleźć info co to za szczyt :P
@ShooleR: Uuu, pięknie! Jakaś większa relacja gdzieś dostępna?
Jak to wyglądało? Podjazd autem jak najbliżej szczytu się da, wyjście / wybiegnięcie na szczyt, powrót do auta i jazda pod kolejną górkę?
@hard1: Wróciłem o 4 rano... jeszcze się nawet dobrze nie wyspałem :)

Mniej więcej tak jak piszesz z tym, że starałem się nie wybierać tras które były przesadnie krótkie. Z drugiej strony pod większość najwyższych szczytów da się podjechać tylko na wyznaczone parkingi bo dalej są parki narodowe itp.

Średnio wychodzi 8km na górę (4 tam i 4 z powrotem). Z tym, że same rysy to np 25km - bo przecież
@ShooleR: Pisałeś w pierwszym poście, że wróciłeś wczoraj, więc już mogło trochę czasu minąć. Ale jak 4 rano, to jednak najpierw faktycznie lepiej odpocząć. W każdym razie jakbyś coś opisywał, to ja chętnie przeczytam, niezależnie od tego czy tutaj, czy na Twoim blogu (swoją drogą, widzę, że tego typu wyrypy Ci nie obce - szanuję ;) ).

Pozwoliłem sobie trochę poszukać, i widzę, że jednak da się szybciej :P
http://tatromaniak.pl/aktualnosci/c/nowy-rekord-zdobycia-korony-gor-polski-28-szczytow-w-76-godzin
@hard1 Da się, ale to 76h było robione z supportem (kierowca i reszta ekipy). Czyli wbiegasz, zbiegasz i spać do samochodu, a ekipa wiezie Cię dalej :) Rekord solo (czyli wszystko samemu tak jak w moim przypadku) to 133h :) czyli już nie tak daleko ;)
@ShooleR: Ale wiesz, żeby nie było, że ja myślę "heh, nie ma się czym chwalić skoro są szybsi". To jest rewelacyjny czas i piękne osiągnięcie. Po prostu zaciekawiło mnie jaki jest rekord. Sam jak niedawno zrobiłem Orlą w Tatrach to też potem szukałem jak szybko się da to przejść.
O support i spanie też miałem pytać, ale skoro już napisałeś to nie muszę :)