Wpis z mikrobloga

#slowonaniedziele Czy dziś wyjście na wesele samemu jest dobrym pomysłem? Według mnie nie. Jeśli macie więcej niż te 16 lat i idziecie sami, to gwarantuje wam, że niczego nie wyrwiecie. Jak macie odpowiednie samozaparcie, to potańczycie, z zajętymi (uwaga na zazdrosnych partnerów, po kilku głębszych :P) i tyle. Popijecie, to dostaniecie łatkę. Dziś w odróżnieniu do sytuacji sprzed jeszcze 10 lat, zapoznanie kogoś wolnego na weselu (kiedyś ludzie na weselu często się właśnie dobierali i następne wesele było często ich) jest bardzo trudne, gdyż raczej każdy (oprócz naszego zacnego grona) ma w tym wieku swoją drugą połówkę. Często jest tu poruszany temat: a jak mam się zachowa, kiedy jest to ślub bliskiej dla mnie osoby? Bierzesz partnera z łapanki. Brzmi to desperacko, ale w takim położeniu się znajdujesz. Pamiętaj, żeby wziąć takiego partnera, który wiesz, że będzie się z tobą bawił i ma dobrą prezencję ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Niech ciotki wiedzą, że anon/femka już nie #stuleja Pozdrawiam #stulejacontent #wesele #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 10
@franaa: Mówisz? Ja ostatnio jak byłem (jakiś czas temu co prawda) to wolnych prawie nie było. Ostatnio to tylko ze słyszenia, że dosłownie nikogo samego nie było.
@yoreciv: Tak kiedyś było. Swatki miały pełne ręce roboty. Ale już wracając do naszych czasów: dziś pójść samemu na wesele, to ciękżka sprawa. Ja bym radził mirko, się dowiedzieć za wczasu, czy wszyscy z parami będą (hehe). Tu nawet nie chodzi o wyrywanie, tylko o dobrą zabawę :)