Wpis z mikrobloga

Wiecie co, zawsze uwazalem Golfa 4 za strasznie nudny i prowincjonalny samochod, ale jako, ze otwieram nowy interes i zamienilem na gotowke C4, Mondeo V6 i niestety Sunny Gti-r a kolega mial takiego i nie stac go juz na kredyt (wzial w 2007 roku na 8 lat idiota) to dal mi go w zamian za splacanie rat i powiem wam, ze okazal sie naprawde zadziwiajaco przyjemnie jezdzacym samochodem:) wieswagen czy nie, ale nie jest taki zly jak myslalem:) #motoryzacja #wieswagen
  • 7
@Sepang: eee tam,mbez przesady w firmie, dla ktorej bylem kiedys podwykonawca byly Polo 1.2 tsi i jak konczylismy wspolprace to mialy po prawie 300 tysiecy przebiegu, passaty tez nowe tez z kosmicznymi przebiegami i jakos nie mialy zadnych problemow
@Sepang: zgadza sie, w sumie Polacy to glupi narod, nasza Honda Insight, ktora jezdzi glownie moja zona na zakupy i ogolnie zalatwiac sorawy po miescie i czasem sobiennia jezdzimy na wycieczki po europie (ale to dwa trzy razy w roku max plus wizyty u jej rodziny pod Radomiem i w Kielcach, plus mojej w Lublinie), czyli zupelnie niezarobkowa i normalna eksploatacja i juz ma nalatane orzez trzy i pol roku prawie