Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, 24lvl i w koncu zaruchalem :D Szalu nie ma ale acziwment odfajkowalem (nie #roksa)

#seks #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 27
@AnonimoweMirkoWyznania: Co za #!$%@?. Mam 21 lat, w tym roku miałem więcej partnerek niż niejeden Mirek przez całe życie, a do 20 roku byłem totalny przegryw. I nie piszę tego żeby się chwalić, bo nie ma czym, tylko nie zdajesz sobie sprawy jak różne problemy w życiu mogą mieć ludzie które sprawiają że z różnych względów jestes w #przegryw. Nie znam cię, ale duża szansa że gdybyś był w moich
OP: @Asterling: co znaczy "normalny" wg Ciebie?
@PrzyjemnaMaciora

1. Ile lat ma dziewczyna?


26

2. Był to ONS czy raczej wyjdzie z tego związek?


Moze cos z tego bedzie, spotykamy sie juz pare miesiecy

3. Wiedziała że jesteś prawiczkiem? Ona sama była doświadczona?


Wiedziala od 2giego spotkania, gdy poruszyla ten temat. Nie miala nic przeciwko, cieszyla sie ze jest moja pierwsza i troche stresowala, chciala zebym dobrze zapamietal swoj pierwszy
**erryftryt_xD**:

Wiedziala od 2giego spotkania, gdy poruszyla ten temat.

@OP: podziwiam że się przyznałeś. Ja będąc w twoim wieku prawdopodobnie bym się sam nie przyznał, a gdyby loszka pytała to bym skłamał. Bałbym się, że na następną szansę musiałbym czekać kolejne kilka lat i udawałbym doświadczonego, nawet za cenę późniejszej kompromitacji łóżkowej.

BTW myślałeś może kiedyś o Roksie? Mam na myśli sytuację, że twoje #tfwnogf trwałoby jeszcze jakieś kilka miesięcy lub