Wpis z mikrobloga

Bardzo ciekawy wywiad, z młodym, obiecującym, polskim zawodnikiem, wywodzącym się z simracingu.
https://www.facebook.com/miatasmcom/videos/1036515763100026/

Kamil Franczak - parę osób miało okazję poznać go na ostatnim MiataMiniChallenge - jedzie we wrześniu na finał Mazda Friends of MX-5 na tor Mazda Laguna Seca w Kalifornii.

Na codzień jest pilotem - instruktorem w Radomiu, na PZL-130 TCII "ORLIK". Ale to nie jedyne jego zajęcie - wieczorami wycina w pień konkurencję na iRacing.


Warto wykopać.
#gry #simracing #iracing #esport #wyscigi #symulatory #januszesimracingu
IRG-WORLD - Bardzo ciekawy wywiad, z młodym, obiecującym, polskim zawodnikiem, wywodz...

źródło: comment_bU0NB3oEkYUqegb3dlOSaoOoIobaowhY.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@IRG-WORLD: Ciężko jeszcze o Kamilu mówić, jako o zawodniku, który się wywodzi z simracingu, bo właściwie jest nadal przede wszystkim simracerem, który za niecały miesiąc dopiero wyrobi sobie licencję i pojedzie w pierwszym oficjalnym wyścigu. Ale fakt, chłopak ma ogromny talent, w GT Academy "trochę" go oszukali, ale teraz już wszystko poszło według planu i z tego, co wiem to robi wszystko by jak najlepiej przygotować się do wyścigu na Laguna
  • Odpowiedz
@damian_co_dalej: oczywiście, można wypracować dobre nawyki, które będziesz wykonywał odruchowo. Poza tym u mnie przełożyło się to na spokojniejszą czyt. wolniejszą jazdę swoim samochodem, więcej przewiduje, więcej patrzę w lusterka ( co w ostatni weekend mnie 2 razy uratowało jak wyprzedzał mnie gość prawym pasem ) oraz wiem co z samochodem może się stać kiedy w porę nie zareagujesz kierownicą/gazem/hamulcem.
  • Odpowiedz