Wpis z mikrobloga

@redreni: ten rzad to najwieksza pomylka od '89. tak srednio co miesiac nachodzi mnie taki plan, zeby #!$%@? wypowiedzenie i pojechac do roboty do kraju, gdzie rzad nie pluje opozycji prosto w ryj.
  • Odpowiedz
@dumelosw: wiesz, to nie ma znaczenia. juz nawet #!$%@? mnie to, ze polacy lubia romansowac z watykanem, nie moja sprawa. ale kiedy wladza mowi mi wprost, ze jestem gorszy, bo nie zgadzam sie z niektorymi promowanymi przez nich wartosciami, a w dodatku wspieram ja wlasnymi podatkami, to mnie #!$%@? strzela. zaluje, ze korwin nie wszedl do sejmu, bo wtedy te barany nie moglyby przepychac wszystkiego jak leci.
  • Odpowiedz
KOD to #!$%@?, a nie opozycja

@deroo: Wiedziałem że kiedyś przyjdzie taki dzień, że "opozycjoniści" zaczną się wypierać KODu, jak prawica wypiera się PiS. Cała opozycja jest "gównianym spędem", pogódź się z tym.
  • Odpowiedz
KOD to opozycja? jebnij się w łeb

@deroo: moze lepiej niech tego nie robi, bo na twoim przykladzie widac, ze nie zawsze skutek jest pozytywny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@deroo: Oczywiście że nie. Może i PiS nie jest dobrą partią, ale są znacznie lepsi od innych partii, które mamy obecnie na naszej scenie politycznej. Kijowski, Petru, czy Schetyna nie dorastają nawet do pięt Kaczyńskiemu.
  • Odpowiedz