Wpis z mikrobloga

Let the hunger games begin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam dylemat. Jestem wieloletnim użytkownikiem #xbox360. Mam na niego trochę gier ale mam też ochotę przesiąść się na nową konsolę. Tutaj pojawia się oczywiste pytanie. #xboxone czy #ps4.

Chciałbym poznać wasze zdanie żeby móc dobrze wybrać. Tylko błagam nie mówcie mi że pad od xboxa jest wygodniejszy, bo to dobrze wiem, ale do (prawie) wszystkiego można się przyzwyczaić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#konsole
  • 26
@Sicnot z minusów to mniejszy rynek gier używanych, wiecej osób sprzedaje gry na plejke. A z plusów to dla mnie zdecydowanie pad (i to zadecydowało, że wziąłem Xboxa a nie PS4). No i jeśli chcesz grać że znajomymi przez neta to warto wziąć pod uwagę jakie oni mają konsole.
@Sicnot: One bo:
- zewnętrzny zasilacz - spora zaleta, ciszej, mniej awaryjnie.
- miałeś x360 czyli kompatybilność wsteczna raczej Cię zainteresuje
- lepsze gry w abonamencie (4 sztuki miesięcznie: 2xOne i 2x360 we backcomp)
- EA Access
- o padzie już sam pisałeś
- (mocno subiektynie) obie serie Forza to dla mnie system-seller

I tak weźmiesz to co mają znajomi, żeby z nimi grać i wymieniać się grami.

@rybak17: podpinam sie pod kolegę. Ja miałem ps3, zamieniłem na xbox one i jestem mega zadowolony. Dla mnie osobiście głównym powodem zmiany platformy były gry. Na ps po trzech latach po premierze dalej nie ma dobrej samochodowki.
@Sicnot: PS4 lepsza grafika,lepsza stabilność w grach,prędkość pobierania taka jak u konkurencji ( mam obie konsole i łącze 250Mb/s nie narzekam ) obie konsolą potrafią chodzic jak suszarka kwestia modelu jak i aktualnie ogrywanej gry,a i czasem miejsca gdzie się konsole postawi,śmiało mogę powiedzieć ze poczułem się #!$%@? przez MS z chwilą oddania exów na rzecz PC, pad o xboxa fajny byle nie bijatyk a grywam w nie często,wiec krzyżak musi
@EpicElion: lepsza grafika ? czyli robimy pauzę i porównujemy detale ? prędkość pobierania, jak i stabilność serwerów tu wypada znacznie gorzej sony (zresztą zobacz baner na #ps4 ), ps4 jest głośniejsze, zwiększenie pojemności dysku - x1 wpinasz dysk 2,5cala na usb3.0 i to wsio, masz więcej, w ps4 dużo więcej zabawy, "#!$%@? przez MS z chwilą oddania exów na rzecz PC" - a windows to jakiej jest firmy?, pad lepszy i
@valdman: 1080p vs 720p momentami tak widzę różnice na 55calach 4k ;/ prędkość pobierana na obu pobiera mi ok,konsole podłączone mam kablem nie wifi,podpięcie dysku jest proste i co z tego? rynek używek martwy no i kwestia o ktorej juuz wspominaliście kumple mają ps4 wiec.
podpięcie dysku jest proste i co z tego?


@EpicElion: najlepsza odpowiedź, jak brak argumentów, ok . :)
dla Ciebie lepsze ps4, masz takie prawo. jak bawi Cię porównywanie detali na pauzie to oki, pewnie ja z uwagi że mam 51cali tv, nie widzę tej ogromnej różnicy.
prędkość pobierania, jak i stabilność serwerów, hmm pewnie przez przypadek nawet na wykopie #ps4 ma taki baner.
używki kupię, choć jest ich mniej, na plus