Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To będzie dziwny post. Ostatnio widziałam taką szczupłą kobietę w okolicach 50 tki, nie, nie chodzi mi o dzidzię piernik czy kobietę szaleńczo starającą sie być "laską" tylko taką naturalną panią o figurze prawie modelki, wąska talia, ubrana w kremową spódnicę lekko nad kolana, czy do kolan, nie pamiętam. Włosy związane, twarz miła, raczej brak makijażu lub bardzo mało. I tak sobie pomyślałam, ze gdybym była facetem to bardziej by mi sie podobała taka pani niż gruba nastolatka, czy po prostu galaretowata młoda kobieta. Ta pani miała taką grację, jakąś młodzieńczość w tej figurze a twarz taką miłą i godna zaufania :D. Zastanawiam się czy faceci patrzą na starsze kobiety jak na kobiety. Czy widzą piękno kobiet 50 letnich. Każda z nas będzie kiedyś starsza, czy należy się bać, że zawsze wasz wzrok i będzie szedł w kierunku młodych, nawet niczym się nie wyróżniających, ale po prostu młodych? Bo długoletni związek to związek z kimś aż do starosci. #zwiazki #ladnapani #rozowepaski #nibieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 7
MikroblogowyBydlak: @StarsThief: No ale jak już są 20 lat w małżeństwie to chyba kochają żonę? bo to tak brzmi jakby kobiet nie kochali jako ludzi, tylko lecieli na ich płodność ;/ Jeden z najbardziej żenujących widoków to jak stary facet gapi się na młodsze a żonę traktuje jak próchno ;/ gdzie tu miłość? Ja chcę wiedzieć czy wy w ogóle potraficie kochać kobietę jak sie starzeje. I nie wciskać mi