Wpis z mikrobloga

@Gothagami Mnie właśnie drażni robienie podchodów tym bardziej w Tinderach itp. Najlepiej po matchu od razu się spotkać bo tak trzy razy szybciej się kogoś pozna niż pisać elaboraty. I nie mam tu na myśli znajomości na jedną noc.
@galaxie500 Hetero poza godami mają jeszcze życie intymne, tzw związek romantyczny. Ja wiem że u innych orientacji nie zawsze to jest najważniejsze ale nie musisz śmiać się z Hetero.
@Gothagami Takie podchody były opisane chyba w książce "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy". Ostry miałam ubaw podczas lektury, ale niektórzy uważają tę pozycję za biblię silnej i niezależnej kobiety. Dla mnie takie zwlekanie, żeby facet nie widział że mi zależy, to głupota
@galaxie500: Zwyczaje godowe homo chyba wiele się nie różnią. Częściej się tylko pomyłki i niezręczne sytuacje zdarzają.
@Gothagami: Jeet gdzieś do nabycia ten kodeks rozmów i podrywów, bo ciągle widzę tu jakieś absolutnie powszechnie znane prawdy o związkach, których jakoś mi nikt nie przekazał.
Jak rany, robisz tak, jak ci pasuje, ot i co.
@Gothagami: ja piszę kiedy chce i dla mnie tylko dzieci się bawią w takie podchody, a jak nie odpisuje albo zdawkowo piszę "żebym to ja ją zabawiał i cały czas prowadził temat" to olewam i się biorę za następną
@Gothagami: Ja tak nie robię, bo jestem zbyt niecierpliwa i nie potrafię xD Poza tym to działa tylko na ludzi, z którymi utrzymujesz jakieś relacje i kiedyś poświęcałaś im uwagę. Gdy ją odbierasz to oczywiste, że zaczynają się ciekawić, dlaczego tak się dzieje...
W dobie tinderów i innego badziewia, gdzie można pisać z 50 osobami jednocześnie, udawanie niedostępnej chyba na nikim wrażenia nie zrobi.
@Gothagami: gdzie jest przepis, że musisz? Rób tak jak czujesz, bo jak będziesz słuchać porad z internetu czy gazet to prędzej ja dostanę złoty medal za zasługi ( ͡º ͜ʖ͡º) niż Tobie to wyjdzie na dobre