Wpis z mikrobloga

male #rozdajo #motoryzacja #cebuladeals
Mireczki mam do oddania auto. Peugeot 309 1.3 benzynka 1991 rok. Brak przegladu. Oc koniec w tym tygodniu. Do zrobienia:
Aku trup, hamulce przod i tyl, progi, opony stare.
Blacha i srodek po umyciu stan super. Autko dostalem kiedys od dziadka. Teraz nie mam czasu i kasy nic robic.
Trzeba zainwestować z 600 pln i mysle ze jeszcze długo posmiga. Raczej nie wroci sie na kołach do domu.
Auto stoi w gm. Chojna w zachodniopomorskim. Czekam do konca tygodnia i niestety złomuje. Info na prv.
Nie oddam handlarzowi. Mile widziany ktos kto chce zrobic i jeździć a nie katac po lesie.
kwahu666 - male #rozdajo #motoryzacja #cebuladeals
Mireczki mam do oddania auto. Peu...

źródło: comment_CtZtjDEjliHM6vKFjrLzotGuZSRlhbds.jpg

Pobierz
  • 46
@kwahu666: A na portale wystawiłeś? OLX chociażby? Na allegro nie bo jeszcze Cię policzą za zdjęcia i do oddania auta dopłacisz :P Btw. nie wiem czy dobrze kojarzę, był tu taki koleś (nicku nie pamiętam) który pracował na złomowisku i pokazywał auta które tam trafiały i pytał czy ktoś nie chcę zanim go przerobią na żyletki. Kilka modeli było dosyć rzadko spotykanych.
Btw. na zdjęciu wygląda lepiej niż kilka samochodów na
@h0rnet: Chyba nie lubisz swojej żony ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tych samochodach wspomaganie kierownicy było opcjonalne, szyby oczywiście na korby, lusterka ustawiane z zewnątrz, brak obrotomierza, nie było małego licznika przebiegu. W porównaniu do dzisiejszych samochodów, 309 w codziennym użyciu będzie niewygodny. Nadaje się raczej na odpicowanie i niedzielne przejażdżki.
@czarny_i_zly: Moja kobieta ma mikrę bez wspomagania i pełna zgoda. Lubi ten samochodzik (mało pali, małe gabaryty) ale co się non stop nasłucham jak to mocno trzeba kręcić tą kierą to moje. A wydawałoby się małe autko mało siły trzeba wkładać, a tu zonk. Opony 155 więc nie jakieś walce i myślę, że układ kierowniczy też powinien mieć inne przełożenie do braku wspomagania. Otóż, nie ma i faktycznie chodzi to ciężko.