Wpis z mikrobloga

Znajomy spotyka się z pewną laską. Dziewczyna to taki typ instagramowej panny, chodzącej do modnych klubów, na modne imprezy, srednio 3 razy w tygodniu, level 20, z wyglądu na prawdę solidna dupa. Generalnie trzymałem się trochę z tym towarzystwem co ona jakiś czas i dziewczyna ma dość solidny przebieg. Ale nie taki średni tylko na prawdę solidny i sama się tez nigdy nie kryła za bardzo wychodząc z kimś z klubu chociażby. Generalnie jakbyś był kolesiem 8/10 i zaczął ją podrywać w klubie to myślę, że koło 50% szans na to że jeszcze tej samej nocy byś zabolcował. Ten znajomy to typ dość ułożonego kolesia który miał wcześniej jedną dziewczynę, później dłuższy czas był samemu. Koleś totalnie nie ma pojęcia jakie bujne życie towarzyskie prowadziła ta laska i tak sobie myślę patrząc na to z boku ile jest takich przypadków wśród par które pochodzą z innych środowisk, nie mają wspólnych znajomych i totalnie nie znają swojej przeszłości. Laska podobno chce się "USTATKOWAĆ" i się zmieniła, także no życzę szczęscia i trzymam kciuki, ale tak średnio to widzę xD
#zwiazki #podrozujzwykopem #seks #przemyslenia
  • 3
@Mirkujmy: no może być jak mówisz. Wiek 19-21 to jeszcze jednak siano we łbie, człowiek potrafi się zmienić przez kolejne kilka lat, zwłaszcza jeśli studiuje, bo to jednak w większości przypadków przedłuża młodość. Możliwe, że ta dziewczyna chce się teraz ustatkować, ale jeszcze wszystko się jej może znów zmienić.