Wpis z mikrobloga

Jest 22:44 dzień 23 sierpnia 2016 roku. Leżę spizgany i zastanawiam się nad wartością swojego życia i tym co mogę jeszcze osiągnąć, bo póki co nie mam żadnych osiągnieć.
W życiu #!$%@? wiele szans na polepszenie swojego bytu. Wciąż jestem w dupie, wciąż nie wiem czego #!$%@? chce. Nie umiem siedzieć i słuchać. Ciagle pędzę i gubię w tej pogoni sens własnego życia, który zdawałoby się, przecież niedawno odnalazłem. Cieżko mi z tym wszystkim, jednak nie mam zamiaru pić. Chyba zrobię to rownież z trawką, bo jakoś tak gorzej trochę jest. Chce się w końcu uśmiechać jak normalny człowiek, chce kochać i spełniać marzenia, chce zaznać wewnętrznego spokoju i harmonii, chaos już mi się znudził. #alkohol #feels #przegryw #wygryw #alkoholizm #marihuana #narkotyki #papierosysadodupy
  • 1
@RutQ: Myślałeś o wyjeżdzie, wiesz, takim gdzie jest wielki plecak i małe fundusze, do w miare odległego miejsca? Może kiedy będziesz żyć w innych warunkach, to przewartościujesz swoje zycie? A jak nie, to przynajmniej bęziesz mieć o czym opowiadać.