Wpis z mikrobloga

@hrumque: chodzi o płynność jazdy i jej wygodę. Prócz tego, podobny temat jak ograniczenie prędkości do 50 w zabudowanym. Jest, a nikt nie przestrzega, bo #!$%@? można dostać.
Obowiązek jazdy DDR jest przepisem idiotycznym.
  • Odpowiedz
chodzi o płynność jazdy i jej wygodę.

@fixie: to ja dla płynności jazdy i wygody - przestanę zatrzymywać się przed pieszymi, no trudno będą uciekać w popłochu, albo się wywracać hamując na obcasie - ale przepis zakazujący ich rozjeżdzania jest przepisem idiotycznym
  • Odpowiedz
@Prezidento: no kumulacja na maksa. Tam na drodze rowerowej jest asfalt gładziutki, żadne kostki itp - po prostu równe jak stół.
No a że debile nakupią szosówka kolażówka ostrekoło i opona grubości łyżwy - a potem nie potrafią na tym jechać (ani po drogach które są SPECJANIE dla rowerów, ani po asfalcie) - to tylko kolejne afiszowanie się z upośledzeniem. Równie dobrze mogę sobie wziąć monster-trucka i narzekać że nie bardzo
  • Odpowiedz
@Prezidento: a jak ludzie maja wyjechać poza miasto jak nie przez miasto? Jak maja wrócić do domu po treningu?, który się kończy na Bolko? Warunki sa takie, ze ruch jest mały, a jazda parami jest dopuszczalna jeżeli nie stanowi zagrożenia i przeszkody w ruchu. Auta spokojnie ich wynikają.
  • Odpowiedz
@hrumque: z tego co widzę po tym filmie to krawężniki są wystarczająco wysokie żeby #!$%@?ć na cienkich oponach.
Prawdę mówiąc, tacy goście #!$%@?ą równie mocno na DDR jak i na jezdni. Na DDR często jadą grupką po całej szerokości DDR, jak ich upomnisz że #!$%@?ą cie bo jadą wolno i blokują ruch to obraza majestatu.
  • Odpowiedz
z tego co widzę po tym filmie to krawężniki są wystarczająco wysokie żeby #!$%@?ć na cienkich oponach.


@vomalio: od strony jezdni - tak, jest normalny krawężnik, ale wszystkie przejścia dla pieszych+przejazdy przez ulice (poprzeczne itp) są zrobione z idealnym zjazdem do poziomu ulicy, gładziutkim i bez krawężnika. Wiem bo sam tam na rowerze jeżdżę, oraz jeździłem do niedawna z wózkiem z dzieckiem - remont tej ulicy to majstersztyk, raz im się
  • Odpowiedz
@fixie: @hrumque: @Prezidento: @FlameRunner: @vomalio:
Szosowców na chodniki wypierdzielić niech tam trenujo ale Janusze wąsate jeden z drugim to medale z io to chcą :P

wiec Janusze albo będzie zwalniać i pozwalać przyszłym medalisto ćwiczyć albo za 4 lata to żadnych medali nie będzie( ͡° ͜ʖ ͡°)

O jezu jadę najszybszym środkiem transportu i muszę rowerzystę wyprzedzić straciłem 15 sek życia

Grażyna bigos
  • Odpowiedz
Szosowców na chodniki wypierdzielić niech tam trenujo ale Janusze wąsate jeden z drugim to medale z io to chcą :P

wiec Janusze albo będzie zwalniać i pozwalać przyszłym medalisto ćwiczyć albo za 4 lata to żadnych medali nie będzie( ͡° ͜ʖ ͡°)

???
@dzester: Nie no, twój argument jest takim inwalidą, że ten wpis jest chyba sponsorowany z pfronu?
To równie dobrze musimy tolerować wybryki "bogusia w
  • Odpowiedz