Wpis z mikrobloga

@Kajakiem_przez_Tybet: #lodz też.
Ja się tylko zastanawiam bo w regulaminie na każdym kroku czytam, że zwrot jest za "zakup biletu". Czy to oznacza, że zwrot przysługuje tylko w przypadku pojedynczego biletu czy np. otrzymamy zwrot 50% od zakupionej większej ilości, np. 10 biletów jednorazowych po cenie 2,60...
@mariusz5891: Jak masz FB to mozesz im zadać pytanie na fanpage'u, widze że szybko odpisują.

Jeżeli chodzi o Warszawę: zrobiłem małe badanie w necie i z opinii innych wynika że w biletomatach w autobusach działa ten blik. Nie spotkałem się jednak jeszcze z nikim kto zapłaciłby blikiem w biletomacie stacjonarnym - np. za bilet miesięczny
@mariusz5891:
Każdy z Uczestników może skorzystać z Promocji dowolną ilość razy, pod warunkiem dokonania
transakcji
za pośrednictwem urządzeń do sprzedaży biletów (***) na kwotę minimum 1,00 zł.

w wysokości 50% (jednak nie więcej niż 15 zł) wartości każdej zaksięgowanej transakcji bezgotówkowej

Tak więc całe transakcje, ale zwrot max 15 zł.
@Kajakiem_przez_Tybet: Dużego doświadczenia nie mam, ale na pewno jest tak, że:
- w autobusie kupujesz skasowany bilet krótkoterminowy (czy można coś innego kupić??)
- w stacjonarnych kupujesz wszystkie bilety (czasowe, miesięczne, kwartalne) nieskasowane rzecz jasna

Więc ludzie jeżdzący na miesięcznych/kwartalnych są wyłączeni z promocji jak rozumiem. Dla pozostałych promocja spoko, bilety dwa razy tańsze :)
@iancurtis: W autobusie/tramwaju też się da w biletomatach doładować kartę miejską i kupić różne rodzaje biletów, a i czy bilet jest kasowany od razu to zależy od typu biletomatu, zazwyczaj jest naklejka albo komunikat na ekranie informujący, że bilet trzeba np. skasować w kasowniku albo własnie, że jest już kasowany w momencie zakupu i ja jakoś częściej widzę jednak takie, które wydają jeszcze nieskasowane.

Szkoda tylko, że ten limit na jedną