Wpis z mikrobloga

Mireczki, czy ktoś z Was był na Krecie w miejscowości Agia Pelagia?
Orientujecie się czy mają tam lokalne biura, które organizują wycieczki po wyspie?
Nie uśmiecha mi się płacić 2 razy więcej cebulionów Itace, bo lokalnie nieraz jest dużo taniej, np na Kosie tak wtopiłem.

#grecja #kreta #wakacje #agiapelagia
  • 17
@Twojbratmirko: No właśnie 2 lata temu na Kosie biorąc wycieczkę z biura na Nisyros to ja przepłaciłem w porównaniu do siostry, która odpuściła a potem znalazła biuro naprzeciw hotelu xD

Angielski przewodnik dla mnie jak najbardziej okej jeśli dzięki temu mógłbym zamiast jednej wycieczki pozwolić sobie na 2 (Elafonisi i Balos mnie interesują)
@geloigi: Pamiętałem! ;) Stacjonowaliśmy w hotelu Panorama, w najbliższej okolicy żadnego biura nie było. Jedyne w samej Aghii Plegii przy plaży, ale ich oferta w stosunku do tej Itaki nie powalała. W hotelu mieli oferte z lokalnego biura (bodajże Ktsournis czy coś takieg), ale okazało się, że dokładnie z nim współpracuje Itaka, także ten ;)

Koniec końców zdecydowaliśmy się na wycieczkę z Itaki na Spinalongę i do Agios Nikolaos. Ogólnie było
@geloigi: Hotel naprawdę fajny, fakt faktem, że jedzenie może się znudzić, ale coś zawsze się znajdzie. Przy głównym basenie najlepiej rozkłądać się po stronie najbliżej morza - słońce utrzymuje się tam najdłużej. Bardzo fajne animacje prowadzone przez Maxa i Karolinę (waterpolo, aquaerobik, darty, boule itp). Wieczorami animacje na dolnym tarasie, jeśli lubicie jakieś kabarety czy inne, naprawdę fajne i zabawne ;) Tylko miejsca po kolacji się szybko rozchodzą więc jak chcecie