Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kozow: A ja ciągle nie rozumiem po wuja tu wrzucać takie fotki. Jakby mało takich obrazków w necie było, a tak siedzi człowiek w pracy i jeb co chwile mu jakaś nieubrana pani wyskakuje.
A ja ciągle nie rozumiem po wuja tu wrzucać takie fotki. Jakby mało takich obrazków w necie było, a tak siedzi człowiek w pracy i jeb co chwile mu jakaś nieubrana pani wyskakuje.

a tak siedzi człowiek w pracy i jeb co chwile mu jakaś nieubrana pani wyskakuje.

siedzi człowiek w pracy


@xgor: TO #!$%@? PRACUJ XDDDD Zawsze mnie #!$%@? ten płacz wielce hardkorowo tyrających w pracy co siedzą #!$%@? na
@kozow: jakby nie widmo bana, to bym fot wrzucal miliard, a ja nie bede psul fot i marnowal jeszcze na to czas... i wiem doskonale ile fajnych fot omija wypok, bo sam 9/10 fot odrzucam na starcie.

cza bedzie zrobic pokyw.lp/okrim/ i tam wrzucać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kozow: A ja ciągle nie rozumiem po wuja tu wrzucać takie fotki. Jakby mało takich obrazków w necie było, a tak siedzi człowiek w pracy i jeb co chwile mu jakaś nieubrana pani wyskakuje.


@xgor: Masz zdjęcie pod +18. Co tam może być? Cycki, coś drastycznego, albo jakieś #!$%@? heheszki. Póki nie kliniesz to nie widzisz.
@FrasierCrane: I tu się mylisz bo ta szara strona nsfw pojawia się dopiero po kilku minutach od pojawienia się. Wiec jak odświeżysz na szybko to tego filtru jeszcze nie ma.