Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To uczucie gdy ugotowałeś w weekend zajebisty obiad (zapiekane roladki z bakłażana) dla loszki, z którą zacząłeś się spotykać. Czekałeś do wieczora, mówiła, że "na pewno przyjdzie", a ostatecznie wymyśliła wymówkę i cię olała. Wieczorem na instagramie - melo z koleżaneczkami. "A bo źle się czułam, a one przyszły z wódką i mnie namówiły". Nieważne jak się staram, nie wychodzi. Laski wyceniają obiad zjedzony ze mną niżej niż spontaniczne chlańsko z koleżankami.

#tfwnogf #feels #smutek #zal

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
To uczucie gdy ugotowałeś w weekend...

źródło: comment_ml9L8CNziH7HCGAEd6c549cIiE7z90R8.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Nie "staraj się" w ten sposób, przynajmniej nie rób tego dopóki one nie będą się starały. Robisz z siebie beta-providera. Generalnie, skuteczniejszym sposobem na przygruchanie laski nie jest robienie rzeczy dla niej, tylko okazywanie wysokiej wartości.

Na temat zachowań beta robiłem bardziej szczegółowy wpis:
http://www.wykop.pl/wpis/19156711/o-betach-wyczerpujaco-wspaniali-czytelnicy-lurkuja/
Zobacz, czy to do Ciebie pasuje. Jest tam też trochę rad, choć niestety nie znalazłem jeszcze czasu na obszerniejszy wpis o alfa-zachowaniach.

Feelsowanie, smutne pisanie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

#!$%@? #!$%@?! Mogłeś napisać. Chętnie wpadłbym na darmową szamkę rewanżując się jakimiś procentami. Na pewno na wykopie znalazłoby się więcej takich osób. Kukle by zaswędziały twoją pannę gdy zobaczyłaby na fb jak się dobrze bawiłeś bez niej.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania pomysl sobie czy to byl moment by stawać na przysłowiowym #!$%@?. Z loszkami krotko, dzwonisz siema widzimy sie u mnie wieczor na steku po moim treningu. Na karyne zrzucasz zorganizowanie alko,.pewnie zapyta mirek ale jaki co jak, wtedy dajesz - zaskocz mnie, chyba potrafisz? I elo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: znam to uczucie Mirku. Chociaż może nie aż tak, ale dałem z siebie zrobić frajera i 3x jedna dziewczyna mnie wystawiła. Inna sprawa, że nie szykowałem dla niej nic specjalnego, ot zwykły spacer / kawa. No, ale koniec końców i tak się w tym czasie nie nudziłem tylko zorganizowałem sobie czas inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlatego na przyszłość - nie odpierdzielaj nie wiadomo czego na
  • Odpowiedz