Wpis z mikrobloga

@giku: no właśnie dlaczego ktoś przez tyle lat uniemożliwiał odnalezienie ciał? rzucili ich do rowu jak psy, lewaki zawsze znajdują tu teorie że zginęli na własne życzenie że tylko idiota oddaje życie za coś tak nie realnego jak kraj/narodowość, tylko że to nie oni wybrali "opcje" śmierć, to ich wytypowali zdrajcy którzy właśnie karali za chęć bycia wolnym, a teraz po tylu latach znajdzie się ktoś taki jak Ty który wyśmiewa
@yggdrasill: @herakliusz_atencjusz: @worldmaster: Nie szukano, bo nie było woli politycznej, także za czasów pisu czy rządu olszewskiego. Dopiero za PO uchwalono ustawę która za jeden z priorytetów działania IPN ustanowiła wyjaśnienie sprawy żołnierzy wyklętych. Wcześniej nikt sam z siebie nie chciał się tym zajmować, dopiero gdy pojawiła się ustawa i przymus IPN prokuratorowie w ogóle zaczęli chcieć te sprawy brać. To jest przynajmniej wersja którą usłyszałem od jednego z
@herakliusz_atencjusz: Ale odleciales. Wysmiewam bohaterow narodowych? Czlowieku...
Mowie o bolszewizmie, ktory trawi nasz kraj i o przedstawieniach politycznych zerujacych na tragediach . Przeczytaj tez komentarz powyzej, moze przynajmniej jedna petelka wyprostuje ci sie w glowie.
@herakliusz_atencjusz: no tak, a teraz duduś przyszedł i wszystko się zmieniło. Czarymary.

Wcześniej nie było woli politycznej, bo Żołnierze Wyklęci to postacie mocno kontrowersyjne, i trzeba było wymiany pokoleń by dopiero ten temat ruszyć.

Nie wiem jak u was, ale u moich dziadków żołnierze z oddziału Łupaszki bywali na kawie i ciasteczkach, przyjaźnili się się z dziadkiem, który był w AK. Ale o akcjach nie rozmawiali, bo w trakcie jednego ataku
@giku: bolszewizm i taniec na trumnach, bo ktoś w końcu głośno o tym mówi, nie tylko "kibole" i profesorowie w studiu niszowych programów na tvp Historia...........mimo że też nie trawie PiS to podoba mi się zachowanie Dudy, jak to się ma do teatrzyku jaki uprawiał Kwaśniewski na grobach, jesteś trollem siejesz zamęt tam gdzie go nie ma
@giku:

Ty za to jesteś takim wspaniałym sortem i oświeconym człowiekiem, że uwierzyłeś obrazkowi z neta, a nie przesłuchałeś nawet wypowiedzi, z której jasno wynika, że o to właśnie chodziło xDD