Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki spod tagów #redminote3pro #xiaomi #ibuygou. Jeśli ktokolwiek by się zastanawiał czy warto kupić telefon Xiaomi w sklepie Ibuygou to odpowiadam: zajebiście warto. O tym jak szybko przychodzi przesyłka z Chin od majfrendów i jak działają telefony od Xiaomi można przeczytać w dziesiątkach komentarzy. Ja natomiast sprawdziłem serwis Xiaomi. Od początku miałem problem z żyroskopem i obracaniem ekranu (nie działało). Informacja do supportu IBG, krótka rozmowa i zamiast Pani Niky odezwał się Pan Bartek. Konkretna rozmowa, wysyłka telefonu w czwartek, w piątek o 21 informacja na emailu że udało się go naprawić, a we wtorek o 12 był już kurier z paczką. Nosz #!$%@?, miałem LG, miałem Samsunga, miałem Nokie. Nigdzie tak sprawnie nie dział serwis jak w Xiaomi. Jestem do tej pory w szoku( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
@Luqasz100: Ja po 8 miesiącach korzystania z Chińczyka (Meizu) wiem, że nie wrócę do Samsungów, Sony, itp. Chyba, że jakiś producent zrobiłby jakiegoś Nexusa wymiarami podobnymi do Nexusa 4
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Niestety mam małe dłonie i już 5 cali średnio mi leży w dłoni. Nexus 4 był pod względem wymiarów genialny
Ostatnio też poleciłem bratu Redmi 3 Pro i jest mega zadowolony. Nie sądził, że może mu telefon trzymać bateria 3 dni. Chwilę się nim pobawiłem i też mnie kusi kupno tego samego modelu. Choć teraz czekam jaki będzie Redmi 4S/Pro, bo zwykła wersja trochę mnie zawiodła
  • Odpowiedz
@Luqasz100: ja swojego pierwszego xiaomi kupilem i jestem pod wrazeniem. Wszystko dziala. I soft fajny, co np. nie bylo oczywiste w przypadku mojego szajsunga i touchwiza. Tez juz chyba nie wroce do tych mainstreamowych producentow.
  • Odpowiedz