Wpis z mikrobloga

#lewakidupacicho #pokazdziecko #zonabijealewolnobiega #bron #wiatrowki #strzelectwo

O to jak się spędza czas z dzieckiem na łonie natury. Młody coraz bardziej zaczyna ogarniać temat, zaczynamy trenować strzelanie dynamiczne , tarcze obracane na sznurku..Żona już straciła nadzieję jak młody w sklepie zobaczył ochroniarza wykładającego produkty na taśmę i pyta mnie : "Tato, czemu ten pan ma Glocka?" Policjant oczy jak pięć złotych i mówi że jak model zgadnie to ma kindera, a młody na to "Siedemnastka?" ...Wyszedł z Kinderem ze sklepu :)
Kick_Ass - #lewakidupacicho #pokazdziecko #zonabijealewolnobiega #bron #wiatrowki #st...

źródło: comment_04cGI4Lssyh7SuqY5lxdRIcQrX4qxtwX.jpg

Pobierz
  • 66
@Nabucho: @fizzly: @Kick_Ass: A ja bym chciał takiego ojca. W tych czasach nigdy nie wiadomo co komu do głowy uderzy, kiedy żachnie się na nasze zdrowie czy życie. Lepiej, by młody wiedział gdzie jest spluwa i umiał ją używać, niżli miałby zginąć bo jakiś #!$%@? zdecydował, że okradnie dom, akurat kiedy młody sam będzie w domu, oraz zdecyduje, że pozbędzie się świadków.
Także wielkie propsy dla ciebie i nie
@Nabucho: A czemu idiota? Dzieciak od najmłodszych lat uczy się obywać z bronią i mieć do niej szacunek. Sam dobrze pamiętam jak pan policjant na ognisku w lesie podczas kontroli pozwolenia na palenie ognicha dał mi zabezpieczoną spluwę bez magazynku i pokazał mi jak się ją zabezpiecza i bezpiecznie używa. Powtarzał: Broń Boże, nawet dla jaj czy zabawy nigdy nie celuj w człowieka, nawet pustą bronią gówniaku, rozumiesz? Pamiętam do dziś!