Wpis z mikrobloga

#lewakidupacicho #pokazdziecko #zonabijealewolnobiega #bron #wiatrowki #strzelectwo

O to jak się spędza czas z dzieckiem na łonie natury. Młody coraz bardziej zaczyna ogarniać temat, zaczynamy trenować strzelanie dynamiczne , tarcze obracane na sznurku..Żona już straciła nadzieję jak młody w sklepie zobaczył ochroniarza wykładającego produkty na taśmę i pyta mnie : "Tato, czemu ten pan ma Glocka?" Policjant oczy jak pięć złotych i mówi że jak model zgadnie to ma kindera, a młody na to "Siedemnastka?" ...Wyszedł z Kinderem ze sklepu :)
Kick_Ass - #lewakidupacicho #pokazdziecko #zonabijealewolnobiega #bron #wiatrowki #st...

źródło: comment_04cGI4Lssyh7SuqY5lxdRIcQrX4qxtwX.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
Dzieciak od najmłodszych lat uczy się obywać z bronią i mieć do niej szacunek.


@jerzyorwell: tak, na pewno 6 latek nie traktuje tego jak zabawę w stylu pistoletem na kulki, tylko, uwaga, zdobywa szacunek do broni. Bez przesady.
  • Odpowiedz
  • 26

@Antyperspirant
@fizzly
@sin89
@JaTegoNiePowiedzialem
@FIFO
@ImMowingTheAirRandy
@TymRazemNieBedeBordo
@nico112
@Existanza
@mezon
@FIFO
@jerzyorwell
@cruc
@Bialy_Mis
@roszek
@SanFable
@DancingJelly
@drapieszny_jak_lef
@mafiozorek
@Dolan
@hacerking
@Cebulator123
@jejfan1
@Krachu
@wirusspz

Widzicie,mój stary zaszczepił we mnie zamiłowanie do broni w ciut starszych,ale jednak szczeniecych latach. Były to lata 90, dostęp do broni przed reformą o wiele prostszy, ojciec w prywatnej firmie ochroniarskiej eskortował tiry z papierosami na Białoruś, matka w Policji, broń służbową brało się wtedy do domu.
KickAss - ! 
@Antyperspirant 
@fizzly 
@sin89 
@JaTegoNiePowiedzialem 
@FIFO 
@ImMowi...

źródło: comment_oSKrfP4GFBR9BPVqkS6GX8YmIDnarYnj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Pozwólcie że swoje dziecko będę wychowywał jak mi się podoba

@Kick_Ass: czemu mnie wołasz, tylko napisałem, że źle chwyta pistolet :P
sam od małego strzelałem z wiatrówki ojca
  • Odpowiedz
strzelałem (...) do maski od malucha na której wymalowane była sylwetka człowieka.. kilka razy przez łep dostałem gdy np unioslem broń do góry,a nie skierowalem jej w ziemię, nawyki pozostały do dziś.


@Kick_Ass: no jest się czym chwalić, rzeczywiście
  • Odpowiedz