Wpis z mikrobloga

#tarczyca #rakcontent

Nie minęły 48h od wycięcia potencjalnie rakowej tarczycy, a ja już wróciłem domu!
Dostałem receptę na Ketonal #narkotykizawszespoko ale rana nie boli mnie aż tak bym musiał go łykać.
Mam codziennie przyjmować 3 gramy wapnia - w związku z przytarczycami, które przez operację nie będą działać jakiś czas. No i oczywiście Eltroxin w zastępstwie za wyciętą tarczycę. A tak to czuję się świetnie, rana goi się elegancko, nie ma żadnych powikłań... i żadnych przeciwwskazań - mam żyć jak przed operacją, tylko muszę pamiętać o lekach, no i oczywiście muszę uważać na szyję :)

Za 3-4 tygodnie będą wyniki histopatologiczne - na ich podstawie będzie podejmowana decyzja o dalszym leczeniu.

Co dziwne kot nie odstępuje mnie na krok - widocznie jestem nadal pod obserwacją :D
M4lutki - #tarczyca #rakcontent 

Nie minęły 48h od wycięcia potencjalnie rakowej t...

źródło: comment_bMW6MvxTTaOLn02FmuhO3ZKRCmMpwi77.jpg

Pobierz
  • 6
@Skorupczak: Dzięki!

@ninetyeight: No faktycznie, nie było się czego bać. Jestem zaskoczony jak to gładko poszło wszystko. Dalej nie mogę uwierzyć, ale właśnie mija 48h odkąd wycieli mi tarczycę, a ja już w domu przed kompem z kotem na kolanach i trochę obolałą szyją :D

@Rience93: Tak samo mówiła Pani w aptece. Kupiłem go na wszelki wypadek, ale właściwie leży nieodpakowany, bo o ile ból cały czas jest, to
via Android
  • 0
@archive Tak, zaraz po operacji jak się obudziłem to się podobno na cały szpital darlem, że jestem strasznie naćpany xD Głos na szczęście pozostał nienaruszony :)