Wpis z mikrobloga

Witam ponownie fanatyków Hearthstone'a, jako idealnie demokratyczne środowisko ustaliliśmy termin turnieju - 10.09.2016, czyli druga sobota września. Prawdopodobnie będzie nas koło 20-25 osób, więc format raczej turniejowy (ewentualnie grupy, ale to ustalimy w następnej ankiecie).
WAŻNE INFO - każdy gracz będzie miał do dyspozycji jednego bana na match!
Teraz kolejne głosowanie, tym razem odnośnie reguł turnieju.
Krótkie tłumaczenie:
BO7 - best of 7, gra do 4 zwycięstw
BO5 - best of 5, gra do 3 zwycięstw
LHS - Last Hero Standing - zwycięski deck zostaje (przegrany zmienia talię)
Conquest - przegrany deck zostaje (zwycięzca musi zmieniać decki)

Ta ankieta pośrednio wpływa również na ilość talii, które trzeba wziąć - przy BO7 będzie to 5 talii (4 + ban), BO5 - 4 talie (3 + ban).

UWAGA! Proszę o plusowanie tylko tych, którzy wezmą udział w turnieju, aby ułatwić mi wołanie do następnej ankiety (ustalimy konkretne godziny turnieju i format, ale to jakoś bliżej 10 września).
#hearthstone #hs #krolmirkohs

Jaki format turnieju uważasz za najlepszy?

  • BO7, LHS 4.7% (4)
  • BO7, Conquest 8.1% (7)
  • BO5, LHS 24.4% (21)
  • BO5, Conquest 41.9% (36)
  • ban aggroshaman i dragonwarrior xD 18.6% (16)
  • Inny - napisz w komentarzu jaki 2.3% (2)

Oddanych głosów: 86

  • 13
@madegg: ja również wybrałem inną opcję w ankiecie, natomiast każdy ma prawo zdecydować inaczej :). Ideą tego turnieju jest to, że wszystko uzgadniamy demokratycznie, aby większość ludzi była zadowolona. A skoro większość chce grać trzy gry aggro shamanem lub przeciwko niemu (xD), no to stety-niestety, ale tak zrobimy.
BO5, Conquest będzie najrozsądniejsze, ale pewnie mnie ominie turniej, gdyż ja w sobotę będe w domu 21:30-40 ;( a pewnie będzie robiony w godzinach obiadowych.