Wpis z mikrobloga

Potrzebuję kupić głośniki do PC a nie wiem jakie, bo się kompletnie na tym nie znam. Mają nieźle grać, być 2.0 i chyba tyle. Karta Realtek to mogę ew. jakąś dokupić ale też nie wiem jaką. Na pewno nie będą grały głośno bo by mnie z domu wypieprzyli. :P
Znalazłem w necie jakieś Microlab solo6c i 7c, że niby są ok. Tylko nie wiem czy nie są za dobre do moich jakże wygórowanych wymagań? xD
#audio #komputery #glosniki #pcmasterrace
  • 11
  • Odpowiedz
@rudy2007 Zależy od budżetu.
Genius sp-hf800b dostałem ze 3-4 lata temu. Kosztują w granicach 100zł i jak na tę cenę sprawują się super cały czas.
  • Odpowiedz
Zależy od budżetu.


@Jarczur: problem w tym, że jak pisałem kompletnie się na tym nie znam więc nie mam pojęcia ile powinienem dać, do ilu są pierdziawki a zaczynają się spoko. Do ilu są spoko a zaczynają się jakieś audiofilskie których i tak nie wykorzystam bo słucham youtuba albo spotify na karcie Realteka.
  • Odpowiedz
@rudy2007 szukałem kiedyś do ok 200zł, słuchałem wielu w sklepach, wygrały te geniusy sp-hf1250b.

Często polecalo sie wtedy sp-hf1800a i creative t-40, ale mi nie przypadły do gustu, głównie przez abolutny brak środka.
  • Odpowiedz