Wpis z mikrobloga

Kto z Mireczków posiada #xiaomi Roidmi 2s?
W sprzedaży mamy dwie wersje - Chinese i International
Pierwsza podobno ma funkcję 3w1(3-in-1:hands-free call/music play/car charge), druga zaś 5w1 (5-in-1:voice recognition/hands-free call/music play/navigation broadcast/car charge

Podobno jednak w chińskiej bez problemu działają funkcje z wersji międzynarodowej. Czy może to ktoś potwierdzić?

#chinskiecuda #gearbest
  • 16
@Mard: Mam wersję INT czyli niby lepszą. Nie polecam, jeśli chcesz korzystać z tego jako zestawu głośnomówiącego (mikrofon lipa). Jako transmiter ok.


@Moraw_2047: Właśnie zależy mi na transmiterze + nawigacji :). Dzięki za info!
@Mard do mnie leci wersja china. Zamówiłem wersję International ale sklep coś marudził, że będzie za miesiąc i mogą wysłać wersję china która różni się tylko instrukcja po chińsku. Będę ją mieć na dniach to dam znać czy zostałem oszukany czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sakson
@Mard
@Moraw_2047 wersja INT i CN u mnie niczym sie nie rozni oprocz napisu na obudowie i opakowania. Mikrofon jest w miare ok i pewnie zalezy gdzie masz gniazdo zapalniczki. Przy nawigowaniu i puszczaniu muzy jak jest komunikat z navi to muzyka sie przycisza ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Transmiter jak transmiter, dziala tak samo jak w roidmi 1 ( )
@Mard: Z góry uprzedzam, że nie jestem audiofilem a najlepsze ustawienia equalizer to flat. Transmiter fm działa różnie. Czasami słychać szumy w radiu, czasami gra super mimo, że kanał na radiu jest ten sam. Możliwe, że to wina mojego radia, jednak jak dla mnie jakość muzyki jest naprawdę w porządku. Rozmowa przez zestaw bt ssie. Nadal ten mikrofon średnio sobie radzi z wyłapywaniem otoczenia. Na plus to że pasuje do mojego